11 Mayıs 2017 Perşembe

Kayıp Günlükler Serisi / Lisa Renee Jones

Kayıp Günlükler Serisi / Lisa Renee Jones
Tür: Erotik - Roman - Gerilim
Arkadya Bitter 
Son birkaç senedir, Grinin Elli Tonu ile başlayan furya sonucu, erotik romanlar aldı başını gitti biliyorsunuz. Bu, benim okumayı hiç sevmediğim alanlardan biri olduğundan uzun süre ilgilenmedim, okumadım. Fakat bir süre sonra, herkesler ölüp bitince, neler oluyor bu kitaplarda yahu diye merak ettim. Elli Ton serisini okumam sonucu, fikirlerim değişmemiş olsa da Kayıp Günlükler Serisi kendini bana oldukça sevdirdi.


Kendi halinde bir öğretmen olan Sara'nın bir günlük bulmasıyla gizemli bir şekilde başlıyor kitap. Günlüğün sahibi Rebecca, cesur ve tehlikeli hayatının tüm ayrıntılarını yazmıştır ve Sara günlüğü okudukça, Rebecca'nın başına bir şey geldiğinden emin olmakta, onun peşine düşmeye karar vermektedir. 

Rebecca'nın peşinde ilerledikçe kendi sıradan hayatının da gitgide değiştiğine şahit olan Sara, Chris ve Mark ile tanışarak Rebecca'nın dünyasına adım adım yaklaşır.

Kitapta erotizim ve BDSM unsurları olsa da Elli Ton'a kıyasla daha yumuşak olduğundan rahatsızlık duymadım. Gerilim, kayıp bir kız, gizem vb unsurlarla harmanlanması da bunda büyük bir etken ve benim açımdan çok ilgi çekici.


Seri aslında 6 temel kitaptan oluşuyor. Buna ek olarak 
-yanılmıyorsam- 7 tane de ara kitap var. Bu tarz ara kitaplar olay örgüsünü ve karakterleri daha iyi tanıyabilmemiz açısından çok hoşuma gidiyor 😏 Kayıp Günlükler Serisi'nde de Rebecca'nın günlüklerini, Mark ve Chris'in ağzından yazılmış olayları okumak ayrıca keyifli olacak eminim 💘

Sevgiler

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)