13 Nisan 2017 Perşembe

Clinique Pep-Start Eye Cream & Hydroblur Nemlendirici

Merhabalar


Clinique'in yeni koleksiyonu pep-start' dan iki ürün bugün mercek altında olacak.Bunlardan ilki Pep-Start göz kremi. Önce Clinique ne demiş bakalım;

Sabah veya akşam hiç fark etmeden gözleriniz canlı ve enerjik görünsün. Yeni Clinique Pep Start Göz Kremi etki ederek gözlerdeki yorgun görüntüyü uzaklaştırmaya yardımcı olur, daha canlı ve enerjik bir görünüm sağlamaya katkıda bulunur. Özel tasarlanmış masaj aplikatörü gözlerdeki şişkinlik görünümünü azaltır, daha canlı ve enerjik bakışlar yaratmaya katkıda bulunur.

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulayın.
Ufak bir miktar aplikatör başlığı ile masaj yaparak göz çevresine uygulayın.
Dairel hareketler yaparak uygulayın.
Fazlalığı parmak uçlarınızla göz çevresine yayın.
Gün içerisinde ihtiyaç duyuldukça tekrarlayabilirsiniz.

Yorumum:

Ürünü, aynen tavsiye edildiği şekilde yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Bendeki tester boy olsa da elimde 2 adet olduğu için baya tam boy kullanıyor gibi olduğumu söyleyebilirim ki zaten göz çevresi kremleri az olsa da çok uzun süre kullanılıyor biliyorsunuz.

Göz çevrem konusunda 2 şikayetim mevcut: kuruluk ve koyuca renk. Renk konusunda herhangi bir faydasını göremedim. Şişlik sorunum olmadığından o konudaki iddiasından da emin değilim ama nemlendirmesinin çok güzel olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kapatıcıların kötü durduğu göz çevremde kesinlikle daha güzel bir görüntü sağladı.
Yapısı hafif, emilimi hızlı. Alerjik reaksiyon yaşamadım.


İkinci ürün yüz için nemlendirici krem.


Bu yağsız nemlendirici ciltteki kusurların anında kapatılmasına yardımcı olurken, cildin gün boyu nemlendirilmesine katkı sağlar. Sağladığı mat görünüm sayesinde cildin doğal ve kusursuz görünmesine yardımcı olur. Tek başına veya fondöten bazı olarak uygulanabilir. Hafif yapısı sayesinde gün boyu ihtiyaç duyuldukça tekrar uygulanabilir. Biz buna yeni favori filtreniz diyoruz...Cildinize ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak için ideal çözüm. Gözeneklerin ve cilt kuruluklarının kapatılmasına katkı sağlayan etkili bir rötuş. 


Bu çok amaçlı nemlendirici 3 şekilde kullanılabilir:
Tüm gün nemlendirme ve anında filtre etkisi için temiz cilde uygulanabilir.
Fondöten ve pudra altına mükemmel bir makyaj bazı olarak uygulanabilir.
Gün içinde ihtiyaç oldukça makyajın üzerine uygulanabilir.
Göz bölgesine temastan kaçının.

Yorumum:

Yapısı oldukça farklı (sanki balmumu gibi) olan bu ürünün emilimi ve hissiyatı çok farklı ve güzel. Bahsettiği mat görünümü veriyor ve sanki cildi pürüzsüzleştiriyor.
Nemlendirmesi benim için yeterli olmadı ama elimdeki ürün oldukça azdı. Daha fazla ürün ile daha uzun süre kullanım sayesinde bu konuda olumlu sonuç alabilirdim diye düşünüyorum. Pürüzsüz ve mat hissiyatı için tam boyunu da denemek istemekteyim.

Göz Kremi ? ml / 119 TL
 Yüz Kremi 30ml / 69 TL

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)