6 Şubat 2017 Pazartesi

Sephora Happy Birthday Allık


MerhabaSephora'nın Black Kart sahiplerine her sene doğum günü ayında verdiği hediyelerden 2016 hediyesi bu güzel allık paletiydi. 


İçinde, uygulama kolaylığı sağlayan bir ayna; her kullanıma uygun, en yaygın allık renklerinden olan biri mercan diğeri pembe iki farklı allık barındıran bu palette elbette ki en şirin şey allıkların üzerindeki 'Happy Birthday' mesajı. İnsana kendisini çok özel hissettiriyor :)


Renklere gelirsek;

İlki benim allık konusunda favorim olan renklerden mercan. Canlı ve korkutucu görünse de uygulayınca çok doğal ve tatlı duruyor.

Diğer renk ise soğuk alt tonlu bir pembe. Ben bu tarz pembeleri çok sık kullanamasam da çok kötü bulduğumu da söyleyemeyeceğim.


Pigment bakımından pembe olan daha zayıf. Mercan tek hamlede renk verse de pembe için 2-3 kat gerekebiliyor.


Sephora'nın doğum günü hediyeleri için Black Kart sahibi olmanız gerekiyor. Böylece her sene doğum ayınızda istediğiniz bir Sephora şubesine gidip hediyenizi hiç alışveriş yapmadan alabiliyorsunuz. 2017 hediyesi bakalım ne olacak :)


1 yorum:

  1. 2017 hediyesi bir göz ve bir de yüz maskesi; açıkçası geçen senelerdeki gibi renkli kozmetik ürünü olsa çok daha fazla sevinebilirdim. Amerika Sephora'yı görünce insanın isyan edesi geliyor :) Bu allık da çok güzeldi, güle güle kullan, sevgiler!

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)