13 Şubat 2017 Pazartesi

Isana Snow White & Isana Forbidden Apple

MerhabaBundan bir süre önce, Isana duş jellerinin (kremlerinin) zengin çeşitliliğine daha fazla kayıtsız kalamayarak birkaç çeşit alıp kullanmaya başlamıştım. Sonrasında ise fark ettim ki bu çeşitlere ek, mevsimlere göre 'sınırlı üretim' adı altında yenileri de ekleniyor. İşte bunlardan kış için özel olarak çıkarılan Snow White ve Forbidden Apple bugün burada.


Snow White, kardelen ve vanilya içerikli bir koku ve bunu burnunuzu dayayınca buram buram duyuyorsunuz. Lakin ne yazık ki banyo sonrası tenimde kalmadı benim. Uygulama sırasında da orta derecede hissettim.


Forbidden Apple, kırmızı elma ve karamel içerikli bir koku. Ben daha çok elma kokusu alıyorum ve çok seviyorum. Yine banyo sonrası tenimde kalmadı ama uygulama sırasında çok harika ve yoğun kokuyor.


İkisinin de temizlemesini ve köpürmesini sevdim. Keşke kokuları biraz daha kalıcı olsaydı, pek şahane olurdu.

Kış için bir çeşit daha çıkarmışlar, fakat ben onun kokusunu hiç beğenmediğimden almadım. İncelemek isteyenler için adres Rossmann.

Isana duş jellerinin ön yüzeyinde diğer bazı markalarda olduğu gibi 'parabensiz' yazısı yok ama içerik kısmında da göremiyorum. Bu konuda bilginiz varsa lütfen yazın, sevinirim :)

2 yorum:

  1. kokuları kalıcı olsaymış ne güzel olurmuş :)

    YanıtlaSil
  2. Ambalajları çok güzelmiş .:)keşke biraz kalıcıda olsalar içerikleri hakkında bende birşey bilmiyorum. :(

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)