14 Şubat 2017 Salı

Ciaté Colourfoil Carnival Couture Manikür Seti


MerhabaBugün sizlere Ciaté markasının sınırlı üretim olarak çıkardığı özel bir nail art setinden bahsedeceğim.Foil denilen nail art çeşidine yönelik olan bu setin içinden 1 adet oje, 1 adet yapıştırıcı, 1 adet tırnak çemberi, renkli folyo kağıtlar ve kullanım kılavuzu çıkıyor.Adım 1: Ojeyi sürüyoruz. Bu oje, setteki olmak zorunda değil, istediğiniz herhangi bir ojeyi kullanabilirsiniz.
Adım 2: Ojemiz kuruduktan sonra üzerine yapıştırıcıyı sürüyoruz. Tüm tırnağa da bir kısmına da sürebilirsiniz. Tercih sizin.

Adım 3: Yapıştırıcı kuruduktan sonra istediğimiz folyoyu kullanarak şekiller oluşturuyoruz. Burada önemli olan kısım yapıştırıcının kuruma oranını tutturmak. İyice kupkuru olmaması gerekiyor. Bir miktar ıslak kalmalı, çok ıslak olursa da folyodaki renkler tırnağa geçmiyor.

Adım 4: Mutlaka üzerine bir top coat sürüyoruz. Top Coat folyoların parlaklığını biraz alsa da, hiç sürülmediğinde folyolu kısmın ömrü 1-2 saat oluyor. O yüzden ben sürmeyi tercih ediyorum.Kullandığım ojeler Sally Hansen Throwing Shade - Models Own Lilac Dream - Color Club Nail Art Black

Aşağıda da farklı bir folyo ve ojeler ile yaptığım başka bir manikürüm var. Folyoların parlaklığı ışıkta daha göz alıcı oluyor.


Buradaki pembe oje setten çıkan oje. 2 katta daha iyi opaklaşan, kalıcılığı yüksek bir renk.


Ciaté Colourfoil Manikür Seti ile yapılabileceklerin sınırı yok. İster benim gibi tırnağın bir kısmında, isterseniz tamamında isterseniz french şeklinde çok rahat kullanabilirsiniz.

Ciaté ojeler ve setler Sephora mağazalarında satılıyor.
Ben indirim döneminde 20 TL'ye edinmiştim.


Sevgiler

2 yorum:

  1. Çok güzel desenler ortaya çıakrmışsınız. Ne güzel setmiş. Güle güle kullanın

    YanıtlaSil
  2. Tamam, sakinim, ben de istiyorum diye ciglik atmiyorum... :D

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)