7 Şubat 2017 Salı

Bobbi Brown Weekend Eye & Cheek Palette


MerhabaBobbi Brown imzası taşıyan Weekend Eye & Cheek Palette adından da anlaşılacağı gibi göz ve yanaklara yönelik bir set. İçinde 1 allık, 3 far, 1 fırçadan oluşan aynalı bir palete ek olarak, mini boy maskarası ile geliyor.


Ambalaj kesinlikle çok kullanışlı ve sağlam. Çantada açılmıyor. Boyutu da ideal. 
Aynası büyük.


İçinde ise sizi her tarz makyaja ve her tene uyum sağlayabilen gül kurusu bir allık; dumanlı-günlük-özel gün makyajlarına imkan sağlayan açıktan koyuya 3 renk far karşılıyor. 

Allık: Desert Rose
Farlar: Ivory, Cement, Smoke

Fırçasını tercih etmesem de acil durumda iş görür.


Pigmentasyon biraz zayıfça. Özellikle Ivory ve Cement isimli açık renkler oldukça uğraştırıyor. Fakat allık ve koyu tondaki Smoke başarılı diyebilirim. Kalıcılıkları da pigmentasyonları ile doğru orantılı olarak değişiyor. Tüm renkler mat.


Setteki maskara hakkında en ufak bir bilgim yok çünkü gördüğünüz gibi yamuk fırçalı ve kupkuru çıktı. Bobbi Brown maskarasını deneyeceğim için heyecanlanıp bu manzarayla karşılaşmak, üstelik müşteri hizmetlerinin de bu konuda hiçbir şey yapmaması beni fazlasıyla üzdü ve sinirlendirdi.

Bu sebeple aşağıdaki uygulamamda maskara olarak elimdeki Benefit They're Real'i kullandım.


Set, Bobbi Brown online satıştaki bazı günlük kampanyalarda belirli bir tutarın üzerine sepetinize otomatikman hediye olarak ekleniyor. Ayrıca bir satışını göremedim lakin Amazon'da 39 dolara mevcut.

Sevgiler

2 yorum:

  1. Allık ve farlar çok jokermiş; ama maskaraya çok üzüldüm ya... Bobbi Brown'ın müşteri hizmetleri rezalet ne yazık ki. Asla ulaşılamıyor. Ulaşsan da sonuç alamıyorsun... Güle güle kullan canım, sevgiler!

    YanıtlaSil
  2. Bir kere benim de Bobbi Brown'in musteri hizmetlerine isim dusmustu ve gercekten de allah dusurmesin boyutundalar...

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)