9 Ocak 2017 Pazartesi

The Body Shop Forested Plum Shower Gel & Body Butter

Merhabalar!The Body Shop, her kış 9-10 üründen oluşan yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Bunlara sınırlı üretim diyor ve ocak-şubat gibi indirimlerle bitirip ertesi kış yenilerini sunuyor. Bu setlerde genel olarak body butter, duş jeli, peeling, ışıltılı parfüm, oda kokusu, kokulu mum vb banyo keyfine eşlik ürünler bulunuyor.

Ben ise bugün sizlere The Body Shop'un geçen kış çıkardığı Forested Plum serisinden bahsedeceğim.


Her ne kadar duş jeli ve body butter ambalajı üzerinde yazan yazılar farklı olsa da bu seri Frosted Plum olarak geçiyor. 
Hakim koku erik, ayrıca içinde manolya ve şakayık da barındırıyor.

Shower Gel / 250 ml

Duş jeli, bolca köpüren mis bir jel. Kokusu uygulama sırasında oldukça yoğun. Duş sonrasında ise o kadar yoğun olmasa da hissediliyor. Tende kalıyor.


Body Butter / 50ml

The Body Shop'un diğer body butterlerı gibi katıya yakın yapıda, yoğun bir krem. Nemlendirmesi çok iyi. Yaz-kış çok kuru olan kollarımda ve bacaklarımda severek kullanıyorum.

Şu anda bu koleksiyon kalkmış durumda ama The Body Shop, performans bakımından aynı, koku bakımından farklı ya da benzer geniş ürün çeşitleri sunmaya devam ediyor. Hala süren kış indiriminde belki siz de kuru cildinize şifa olabilecek bir şeyler bulabilirsiniz :)

Sevgiler

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)