16 Ocak 2017 Pazartesi

The Balm Time Balm Concealer


Merhaba

Makyajın en önemli adımı kapatıcılar aleminden hem uygun fiyatlı hem temiz içerili bir ürün ile buradayım.Her yerlerde görsem de emin olamadığım -cilt ürünleri konusunda bitmek bilmeyen bir güvensizliğim var- sevgili arkadaşım E'nin önerisi ile almaya karar verdiğim bir ürün: The Balm Time Balm Concealer.

Minik ama bitmek tükenmek bilmeyen bereketli bir ürün. 2015 Aralık gibi kullanmaya başlamama rağmen hala bitmedi. Çoğu zaman sadece göz altlarıma uygulasam da zaman zaman yüzümdeki kızarıklıkları -çene, burun kenarları- yok etmek için de kullanıyorum. Sonra üzerine CC krem ve sabitleyici pudra ile işlemim tamamlanıyor. Hiçbir zaman tüm yüzüme sürmüyorum. Sadece lokal olarak, ihtiyaç duyduğum yerlerde kullanıyorum.


İçinde kendi süngeri var ama ben kullanılmış görüntüsü kötü gelebilir diye çekime eklemedim. Normalde, güzel ve kullanışlı bir sünger. Uygulamayı onunla yapıyorum.
Bendeki rengi light/medium. Alt tonu sarı. Başta çok alakasız görünse de, cilde yedirilince ve üzerinden CC ile geçince o alakasız görüntü nötrleniyor. Öncesinde elbette ki nemlendirici sürmek şart. Özellikle benim gibi kuru bir cildiniz varsa, sadece bu ürün için değil, her türlü cilt ürününde önce bir nemlendirici kullanmak gerekiyor ki kapatıcı pul pul durmasın.


Temiz içeriği, alerji ve sivilce yapmaması benim için diğer önemli artıları. Kalıcılığı, yağlı cildimde herhangi bir parlama, akma, bozulma yapmaması bu ürünü benim için vazgeçilmez yaptı diyebilirim. Daha iyisini bulana kadar beraberiz.

Tek bir olumsuz eleştiride bulunacaksam, ambalajı çok dandik. Ben, elimin ayarı olmadığından, kapağını fazla fazla sıkıp kırdım mesela :) 


Ürün Miktarı: 7,5 gr
Piyasa Fiyatı:  %50 indirimle 20 küsur liraya almıştım. 

Sevgiler

4 yorum:

 1. ben nemlendirici de kullansam kapatıcı kullandıktan sonra cildim pul pul oluyor maalesef :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nemlendiriciniz yetersiz geliyordur o halde ^_^

   Sil
 2. Benim de hep paketinden dolayi denemeyi gecistirip durdugum bir urundur :D gule gule kullanin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir açıdan, yerinde bir karar olmuş :) Teşekkürler

   Sil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)