31 Ocak 2017 Salı

The Balm Instain Pinstripe AllıkRetro, karton ambalajları ile dikkatimizi her daim çeken The Balm'dan, kısmen temiz bir ürün Pinstripe allık...
İlk bakışta üzerindeki sofistike bayan ile dikkatimizi çekiyor. Hem duruşu hem de 'fall' yazısı ise sonbaharın simgesi adeta. İçinde ise uygulama kolaylığı sağlayan aynası, mıknatıslı & korunaklı ambalajı ve minik bir notu var: Wear it well.


Pinstripe, pembe alt tonlu mürdüm renginde. Öyle çok çok görebildiğim klasik allık tonlarından ziyade, farklı bir ara ton olduğunu düşünüyorum. Kendisi Nars markasına ait olan Sin allığına dupe olarak da gösteriliyormuş.
 İnanılmaz pigmentli ve kalıcı. Duruşu mat. İçinde ışıltı vs barındırmıyor.Renk itibariyle koyu gibi görünse de doğru uygulamayla asla öyle olmadığını söyleyebilirim. Ben beyaz tenli olmama rağmen kullanabiliyorum. Uygulamayı Real Techniques Blush Brush ile yapıyorum. 

Tercihen far olarak da kullanılabilir.Ürün Miktarı:  5,5 gr
Piyasa Fiyatı: 27-30 TL
İndirim dönemlerinde %50 daha az fiyata almak mümkün.

Sevgiler

4 yorum:

 1. rengini çok beğeniyorum, ama bende beyaz tenli olduğumdan gitmez, çok abartı durur diyerek almıyorum... Bir gün gratise allık sürmeden gidersem denemem gerek galiba . sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de kesinlikle deneyin. Ona gore edinirsiniz :)

   Sil
 2. Ay bu allık bir ara ne modaydı! NARS Sin ile karşılaştırmasını mı yapmadık, her indirimde tırım tırım Gratislerde mi aramadık? :) Güle güle kullan Burcu'cum, pek güzel rengi! Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sonra kaldi cekmece koselerinde degil mi :) tesekkur ederim 😘

   Sil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)