23 Ocak 2017 Pazartesi

Organix Cocoa Butter Saç Kremi

Merhaba


Yazdan kalma bir fotoğraf ile buradayım çünkü bendeniz Brazilian Keratin ile Cocoa Butter şişelerini karıştırarak, çekim yaptığımı sanıp Cocoa şişesini attığım için görsel bu şekilde oldu ama böylece belki bu soğuklarda biraz içimiz de ısınmıştır hı ne dersiniz :)


Görseldeki diğer ürünler:
Tigi Bed Head Motor Mouth (yazısı gelecek)Evet, asıl konumuz: Organix Cocoa Butter Saç Kremi.

Cocoa Butter serisinde ana amaç saçları hızlı uzatmak. Bunun yanında içeriğindeki kakao, susam ve babassu yağı sayesinde vitamin eksiği olan ve yıpranmış saçları onarmaya ve saçları eski sağlıklı yapısına kavuşturmaya çalışıyor. Yeni saç oluşumunda etkili olmak ve kakao sayesinde saçlara ışıltı vermek de diğer vaatleri.

Bunları yapıyor mu?

Şimdi efendim OGX bu serisini Türkiye'den çektiği için, artık hiç bir şekilde bulunmuyorlar. Bu sebeple ben de şampuanını bulamadım. Saç kremini ise öylesine girdiğim bir eczanede, 'Elimde kaldı, buyurun, ucuza alın.' köşesinde buldum. Meğersem saç uzatmak isteyenlerin 1 numaralı ürünlerinden biriymiş ve kapış kapış gidiyormuş (okuduklarımın yalancısıyım) ama ben sadece saç kremini kullandığım için midir, uzama konusunda öyle çok mucizevi bir durum yaşamadım. Şampuan ile beraber kullanabilseydim, daha iyi olurdu diye düşünüyorum, kısmet değilmiş. Buna karşın saçı yumuşatma, besleme; saça parlaklık verme konularında başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Ürünün çok tatlı bir kokusu var. Bana kakaolu missbon şekeri anımsatıyor. Bu koku benim için saçta da kalıcı oldu. Pek sevdim.

Diğer OGX ürünleri gibi bu da içinde sülfat ve paraben bulundurmuyor. Bir şekilde ulaşabilirsem ya da yeniden gelirse ülkemize, şampuanıyla birlikte hemen alacağım :)

5 yorum:

  1. blogunuzu yeni keşfettim bende beklerim:)

    YanıtlaSil
  2. yazdan kalma fotograf gercekten iyi geldi :D gunesi ve suyu en kadar ozledigimi fark ettim :D

    YanıtlaSil
  3. saçları hızlı uzatma vaadi varsa bu ürün mutlaka denenmeli teşekkürler canım bilgi için.

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)