18 Ocak 2017 Çarşamba

Organix Brazilian Keratin Therapy Şampuan

Merhaba
Organix'den denediğim son ürün Brazilian Keratin Therapy serisinin şampuanı.Önce OGX bu ürün için ne demiş ona bakalım;

İçeriğinde yer alan keratin proteinleri ile saçı sağlıklı hale getirmeye yardımcı olur. İçeriğinde buluna kakao yağı, avokado yağı ve keratin proteinlerinin mükemmel birleşimi sayesinde saç tellerine işleyerek saçların sağlıklı ve düz görünmesine yardımcı olur.


Bunlara ek olarak Brazilian Keratin Therapy isminden de anlaşılacağı gibi brezilya fönüne destek amaçlı da kullanılıyor. Benim saçlarımda brezilya fönü uygulaması yok. Ama bu demek değil ki faydasını görmedim. Aksine, saçlarımdaki elektriklenme büyük oranda ortadan kalktı. Fönlü gibi şekilli bir düzlük olmasa da çok yakın bir görüntü elde ettim diyebilirim. Serinin destekleyici ürünleriyle daha etkili sonuç elde edilebilir.

Saçlarımda kepek, sertleşme, yağlanma, kuruma vb olumsuz şeyler yaşamadım. Aksine, diğer Organix şampuanlarla elde ettiğim yumuşak ve sağlıklı görüntü bu çeşidiyle de sürdü.

Mükemmel bir hindistan cevizi kokusu var. Bu koku, saçta çok uzun süre kalmasa da ilk birkaç saat etkisini hissettiriyor. Temizlemesinden memnun kaldım. Sütlü kahve, değişik bir rengi var.

 
Diğer Organix şampuanları gibi bu da sülfat ve paraben içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor. 
Aklımda ve stokumda başka çeşitleri olduğu için yakın zamanda yeniden alamasam da bir gün yolumuzun yeniden kesişeceğine eminim :)

Diğer Organix yazılarım için buraya bakabilirsiniz.


2 yorum:

  1. hindistan cevizi kokulu olması çok hoş bu arada yeni yazıma beklerim sevgiler :)

    YanıtlaSil
  2. Icinde yalnizca hindistan cevzii olmasi bile ne kadar besleyici olacagina ve saci yumusacik yapacagina beni ikna etti :)

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)