17 Ocak 2017 Salı

NOTD: Essie Play Date

MerhabalarBir ara, Gratis mağazalarında belli bir marka saç boyası alana Essie oje hediyeydi ve Türkiye'den çekilen bir oje markasının bu şekilde ortaya çıkması acaba Gratis artık Essie mi satacak, sorularını akıllara getirmişti. O konudan herhangi bir şey çıkmadı ama boyası anneme, ojesi bana kontenjanından bir Essie daha eklemiş oldum koleksiyonuma. Payıma düşen renk ise Play Date oldu.

Play Date, Essie'nin 2012 yılı baharında çıkan Go Overboard koleksiyonunun bir üyesi. Yani evet, bende yeni olsa da aslen baya eski bir renk. Çok tatlı ve canlı bir lavanta tonunda. Yapısı bir miktar ince olduğundan 2 kat şart. Kuruması hızlı. Tırnaklarımda 2 kat uygulanmış halini görmektesiniz. Üzerine bir de topcoat sürdüm.


Essie ojeler, 3 zararlı maddeyi içermeyen pahalı markalar kesiminden olduğu için beklenen ilgili göremeyip ülkemizden çekildiler. Bize de elimizdekilerle yetinmek kaldı. Umarım yeniden gelirler.

Sevgiler

5 yorum:

  1. Essie kullandığım en iyi ojelerden; gerçekten gitmesi çok yazık :( Bunun rengi de çok güzelmiş, yazın patlar resmen! Güle güle kullan, sevgiler!

    YanıtlaSil
  2. Essie ojeleri bir numaralı favorilerim arasında ama ne yazıkki Türkiye'de satışı yok keşke gelse :/ kaliteleri o kada iyi ki halbuki!yeni yazıma da beklerim :)

    YanıtlaSil
  3. Rengi harikaymis gule gule kullanin :)

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)