3 Ocak 2017 Salı

MAC Heroine RujKozmetik alemini sıkı takip edenler bilirler ki geçtiğimiz aylarda kozmetikte taksit imkanı kaldırıldı. Artık makyaj ve bakım ürünlerini nakit alıyoruz. Bu durum da çoğu markada %40-50 oranında indirimlere yol açtı. Bunlardan biri de asla indirime girmeyen MAC markası. Öyle ki, duyumlarıma göre, kasasında sıra bile oluyormuş.

Ben alışverişimi mağazadan değil, online sitesinden yapmıştım. Ayrıca bu, MAC'e dair ilk online deneyimim oldu. Bir süredir gözüme takılan Heroine ruju, %40 indirim ile aldım.Klasik MAC ambalajına sahip olan Heroine, mavi alt tonlu soğuk bir mor. Başta göz korkutsa da rujda bu sene yeşiller, maviler, morlar pek moda olduğu için cesaret edilesi hoş bir tonu var. 


Yapısı mat ama öyle tebeşirimsi kesimden değil. Sürümü nispeten daha kolay ve kalıcılığı çok yüksek. Halihazırda kuru olan dudaklarımı ekstradan kurutmadı ve kötü bir görüntü vermedi.

Genel olarak dudak kalemi kullanmadan sürüyorum. Aşağıdaki çekimde de bu şekilde kullandım ama daha uzun süre dayanmasını istediğim durumlarda, sırf tutuşu arttırmak için altına Wet N Wild Fuchsia Fabuleux kalemi kullanıyorum.MAC ürünlerine MAC mağazalarından ya da online sitesinden ulaşabilirsiniz.
Sevgiler

2 yorum:


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)