12 Ocak 2017 Perşembe

John Frieda Luxurious Volume Bakım Kremi ve Sprey

Herkese merhabalar
İnce telli saçları olanlar bilirler ki en büyük sorunumuz hacimdir. Şekilli, hacimli saçlara özenle bakar incecik, sönük, yapışmış gibi duran saçlarımız için üzülürüz.  
John Frieda Luxurious Volume serisi benim bu sorunum için aradığım çözüm seçeneklerinden biri oldu. Set olarak aldığımı ve içinde şampuanın da bulunduğunu hatırlıyorum ama bitince çekim yapmadan atmış olmalıyım ki bulamadım. Aklımda yer eden, harika verim aldığım bir ürün olsaydı eminim bu muameleyi görmezdi diyerek serinin saç kreminden ve spreyinden bahsetmek istiyorum.

Luxurious Volume Dokunulası ve Hacimli Saçlar İçin Bakım Kremi

John Frieda Luxurious Volume Dokunulası ve Hacimli Saçlar İçin Bakım Kremi saçın iç yapısını kuvvetlendirmeye ve saçı duştan itibaren dolgunlaştırarak hacmini artırmaya yardımcı olur. Hafif formülü ile saça ağırlık yapmadan sağlıklı bir parlaklık sağlamayı destekler.

Saçlarınız yağlı ve sönükse saç kremi bu durumu daha da kötüleştirir. Fakat bu ürün, görevini saçı sönükleştirmeden yapıyor. Saçlarımı ekstradan yağlandırmadı ama diplere de pek sürmemeye dikkat ettim. Kokusu güzel. Saçları yumuşatıyor. Hacim konusunda ise çok harika bir sonuç elde edemedim.

Ürün Miktarı: 250 ml
Piyasa Fiyatı: 20-30TL


Luxurious Volume Saç Köklerinden Başlayarak Hacim Veren Sprey

John Frieda Luxurious Volume Saç Köklerinden Başlayarak Hacim Veren Sprey ince telli, sönük saçları dolgun hacimli, salon profesyonelliğinde bir görünüme kavuşturur. Uzmanlar tarafından köklerdeki ve tepe noktasındaki hacmi artırmak için tasarlanmış, saçta ağırlık yapmayan bu spreyle hacimli, dolgun görünümlü saçlar yaratın. Saç köklerini havalandıran benzersiz bir kompleks içeren bu formül, saç tellerini destekleyen üçlü bir polimer sistemini bir araya getirirken ısıya karşı da koruma sağlar. Ayrıca içeriğindeki Panthenol narin saçları korur ve güçlendirir, uzun süre dayanan, doğal bir hacme kavuşturur.


Ürünü, banyodan sonra saçlarımı hafifçe kurulayıp hala nemlilerken önce diplere sonra uçlara doğru fısfıslıyorum. Sonrasında ise ekstra fayda sağlamak için saçlarımı başımı öne eğerek kurutuyorum. Diplere sıkmam herhangi bir sorun yaratmadı. Çabuk yağlanma, dökülme vb olmadı yani. Ayrıca sert ve yapay bir görüntüyle de karşılamadım.

Hacim konusunda kesinlikle başarılı oldu. Hatta serideki amaca uygun tek ürünün bu olduğunu söyleyebilirim. Zaten genelde serum ve spreyler daha etkili oluyorlar.

Ürün Miktarı: 125 ml
Piyasa Fiyatı: 20-25 TL


Nerede bulunur? Eczaneler, internet, Watsons-Rossmann-Gratis vb mağazalar

Sevgiler

2 yorum:

  1. Ince telli sacinda hacim yaratmaya calisan biri olarak merakla okudum yorumu ama tam bir verim elde edemediginizi okuyunca uzuldum. Yorum icin cok tesekkurler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Başka bir ürün çaremiz olur belki :) Ben teşekkür ederim

      Sil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)