23 Temmuz 2016 Cumartesi

Lime Crime Present GlossLime Crime, hem ambalajlarına hem ürünlerine bayıldığım, keşke Türkiye'ye gelse dediğim markalardan biri. Hatta teki :)


Devamını Oku

21 Temmuz 2016 Perşembe

Çavdar Tarlasında Çocuklar / J. D. Salinger


Çavdar Tarlasında Çocuklar / J. D. Salinger
Tür: Dünya Roman
Sayfa Sayısı: 200
Yapı Kredi Yayınları


Çavdar Tarlasında Çocuklar, uzun zamandır karşıma çıkan fakat ertelediğim bir kitaptı. Biraz da çekindiğimden, önce arkadaşımdan ödünç alarak başladım okumaya fakat o kadar beğendim ki henüz bitirmeden bir tane de kendime aldım ve kitaplığımda da olmasını istedim.
Devamını Oku

20 Temmuz 2016 Çarşamba

John Frieda Go Blonder Saç Spreyi

Merhabalar.
Şuradaki yazımda sizlere John Frieda Go Blonder şampuanı ve saç kreminden bahsetmiştim. Bu yazıda ise asıl açılmayı sağlayan saç spreyinden bahsedeceğim.

Devamını Oku

19 Temmuz 2016 Salı

Schwarzkopf BC Bonacure Color Freeze Silver Shampoo


Merhabalar. Son dönemlerde yeni bir şey çıktı karşımıza: Mor Şampuan. Sarı saçlardaki kızıllığı nötrleyip gümüşi bir renge dönüştüren bu şampuanı ben de bir süre önce denedim. Tercihim Schwarzkopf  markası oldu.

Devamını Oku

18 Temmuz 2016 Pazartesi

Nasıl Bilirdiniz? / John Mitchinson & John Lloyd


Nasıl Bilirdiniz? / John Mitchinson & John Lloyd
Tür: Araştırma - Tarih
Sayfa Sayısı: 448
NTV Yayınları


Tesla, Newton, Freud, Dali... Bilimi ve sanatı ile tanıdığımız bu kişilerin kirli çamaşırlarını da öğrenmeye ne dersiniz?
Devamını Oku

12 Temmuz 2016 Salı

La Roche Posay Toleriane Ultra Fluide


Şuradaki yazımda, kendi araştırmalarım sonucu La Roche Posay markasından iki adet krem seçtiğimi ve birkaç aydır birini gündüz birini gece şeklinde kullandığımı anlatmıştım. 
Bu yazımda bu ikiliden gece sürdüğüm kremi anlatacağım sizlere: La Roche Posay Toleriane Ultra Fluide.
Devamını Oku

3 Temmuz 2016 Pazar

Beden Bende Bir Bavul / Ferhat Kazancı

Beden Bende Bir Bavul / Ferhat Kazancı
Tür: Deneme / Yazın
Sayfa Sayısı: 176
Foo ProdüksiyonBeden Bende Bir Bavul, bana hediye gelen bir kitap. Yazarı, Özgür Masur'un marka yöneticisiymiş. Bilmiyordum. Kitabı okurken, yazar hakkında da bilgi edinmek istediğim vakit öğrendim.
Devamını Oku

1 Temmuz 2016 Cuma

Alışveriş Postası: Turuncu Kasa

Bundan birkaç gün önce, ihtiyaç dahilinde bir sipariş gerçekleştirdim. Şimdiye kadar kullanıp memnun kaldığım online siteler içinde bu defa aradığım ürünler için en hesaplısı Turuncu Kasa sitesi oldu ve ben de onu tercih ettim.


Aldıklarıma bakarsak:

Avene'in güneş kremini senelerdir kullanırım. Şurada da yazmıştım. Ben hep 30 SPF kullanmıştım ama bu defa onu hiç bir yerde bulamadım. Sanırım üretimden kalkmış. O yüzden bu defa 50 SPF olanını tercih ettim. Hakkında kötü yorumlar okumuştum ama umarım iyi anlaşırız çünkü marka değiştirmeye cesaret edemedim.
34.95 TL


La Roche Posay yüz kremleri. Bunlarda ikinci tüplerime geçmiş bulunuyorum. Hassas ve nemsiz cildime çok iyi geldikleri için değiştirmek istemedim. Rosaliac UV Legere kremi burada da yazmıştım. 
58.00 TL ve 63.92 TL


Ve testerlar...
Teşekkür ediyorum :) Testerları çok seviyorum. Bu şekilde keşfettiğim çok sayıda ürün oluyor. 


Siteden, yine, çok memnun kaldım. 3 gün içinde ürünlerim elimdeydi ve güzel bir şekilde paketlenmişti. Ayrıca sık sık da bilgi maili aldım.
Turuncu Kasa'yı kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle 'kampanya' ve 'outlet' bölümü kontrol edilesi.

Sevgiler
Devamını Oku

© 2011 kontesce, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena