28 Aralık 2016 Çarşamba

Yves Rocher Lavanta & İspanya Narı Roll-On

Merhabalar. 
Bugün bir yazıda iki ürüne yer verip Yves Rocher Roll-On'lardan bahsedeceğim.
Dünya Bahçelerinden / Fransa Provence Lavantası


Dünya Bahçeleri serisi arasında yer alan roll-on deodorant, Yves Rocher laboratuvarlarında uzman etnobotanik araştırmacılar tarafından formüle edilmiştir. İçeriğindeki bitkiler yeryüzündeki farklı coğrafya ve iklimlerde yetişmiş hatta yörelere özgü olmasına rağmen cildinizin bakımı için mükemmel uyumla bir araya getirilmiştir.


Alkol ve paraben içermeyen roll-on deodorant içeriğindeki organik aloe vera jeliyle terlemeye karşı korurken cildinizin ihtiyaç duyduğu bakım desteğini sağlar. Doğal içeriklerin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş özel içeriği 24 saat terlemeye karşı sizi korur. Gücünü ve muhteşem kokusunu Fransa’nın Provence bölgesinde yetişen organik lavantalardan alır.Organik içeriklerin mükemmel birleşimiyle meydana gelmiş bu özel roll-on deodorant dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Ürün ambalajı doğal içeriğiyle uyumlu bir şekilde %100 geri dönüşümlü ve doğa dostudur.


 Lavanta, insanı sakinleştirmede çok etkili bir bitki. Çayı, kremi, kolonyası pek severek tükettiğim şeyler olunca roll-on'una da şans verdim. Çok da iyi oldu. Terlemeyi minimuma indiren, terlediğinizde de lavanta gibi güzel kokmanızı sağlayan bir ürün. 24 saat vaadi çoğunlukla doğru. Temiz içeriği rahatlatıcı. 
Dünya Bahçelerinden / İspanya Narı


Alüminyum tuzu ve paraben içermeyen hassas ve rahatlatıcı formülü aynı zamanda ter kokusunu gizler.

Dünya Bahçeleri serisi deodorantları, Yves Rocher etnobotanik araştırmacılarının yeryüzünün farklı coğrafyalarında keşfettikleri, farklı iklimlere ve yörelere özgü bitkileri içerirler. İspanya bahçelerinin kıpkırmızı ve enerji verici Nar meyvelerini içeren bu roll-on deodorant, ferahlığınızı korumaya yardımcı olur.

Ambalajı %100 geri dönüşümlüdür. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

Yine temiz içerikli bir başka çeşit: İspanya Narı. Performans bakımından bu çeşitten de memnun kalsam da kokusal olarak öyle çok çok bayıldığımı söyleyemiyorum. Ben daha çok çiçeksi koku insanıyım çünkü :) Ama yine de denemeye değerdi.

Seriden denediğim bir başka çeşit: Lotus Nilüferi.

Ürün Miktarı: 50 ml
Piyasa Fiyatı: 12.90 TL

Sevgiler
Ürün
Dünya Bahçeleri serisi deodorantları, Yves Rocher etn

1 yorum:

  1. Yves Rocher'in roll-on deodorantlarını hiç kullanmadım ama özellikle lavanta kokuluyu merak ettim

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)