20 Aralık 2016 Salı

Organix Hindistan Cevizi Sütlü Saç Bakım Serumu

Merhaba.
Saç uçlarımın  kuruması, buna bağlı olarak da kırılmasından endişe ettiğim için yaz başında başlayıp hala kullanmaya devam ettiğim bir üründen bahsedeceğim bugün sizlere: Organix Hindistan Cevizi Sütlü Saç Bakım Serumu Saçımda öyle çok ağır kimyasal işlemler olmasa da John Frieda Go Blonder spreyden ve peş peşe boyadığım su bazlı renkli boyalar yüzünden (Bu konuyla ilgili buraya ve buraya bakabilirsiniz.) elbette ki olumsuz etkiler oluşuyordur. Mayıs ayında; önümüz yaz, güneşidir, denizin tuzudur, havuzun klorudur derken uçları ziyan etmeyelim diyerek Organix'in bu ürününe başladım. Markanın, şampuan ve saç kremleri haricinde denediğim ilk bakım ürünü oldu. Yeni yıkanmış saça, suyunu aldıktan sonra henüz nemlilerken sadece uçlara ve boylara olmak üzere 2-3 pompa uyguluyorum. Gerçekten de aylardır kuruma ve kırılma sorunu yaşamadım. Üstelik saçlarıma bir aydınlık, bir parlaklık geldi ki bunu çevremden de dile getirenler oldu.

Çok fazla sürmek, tüm diğer yağ formundaki ürünlerde olduğu gibi bu üründe de yağlı bir görünüm elde etmenize sebebiyet veriyor. Sadece bu duruma dikkat etmek dışında hiç bir zahmeti yok. Kokusu mis, hindistan cevizi :) Üstelik de kalıcı.

Ürün Miktarı: 118 ml
Piyasa Fiyatı: 30-44 TL

Organix markasını eczanelerde, internette, Gratis-Watsons-Rossmann Mağazalarında bulmanız mümkün. Başta biraz pahalı gelse de etkileri ve bereketliliği (şişenin yarısındayım) hesaba katılınca bana hak vereceksiniz :) 

Sevgiler


2 yorum:

  1. görüp hep merak ettiğim bir üründü, galiba ilk indirimde bir şans vereceğim... sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. Saça aydınlık, parlaklık deyince radarlarım açıldı :)) Aklımda olsun, sevgiler!

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)