2 Kasım 2016 Çarşamba

Toni & Guy Cleanse Dry Shampoo / Kuru Şampuan


Batiste kuru şampuanımın bitmesi üzerine herhangi bir değişiklik istemesem de hediye gelmesi sonucu Toni & Guy markasını da deneyimleme imkanı buldum.

Öncelikle Toni & Guy bu ürünü için ne demiş ona bakalım:

- Kuru şampuan, saçınızı yıkamadan, biriken yağı emer, taze, canlı ve hacimli bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

- Gün içerisinde, hacmini kaybeden saçlar için idealdir.

- Kolay ve pratik uygulama sağlar.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Kuru saçlarınıza yaklaşık 20cm. uzaklıktan uygulayınız. Masaj yaparak eşit olarak dağılımını sağlayınız.

Saç Tipi Uygulaması: Tüm saçlar için kullanıma uygundur.

Benim fikirlerime gelirsek:

- Saçtaki yağı Batiste kadar iyi yok etmiyor. Aynı derecedeki temizlik görüntüsünü elde edebilmek için Toni & Guy'ı resmen boca etmem gerekiyor. Buna karşın birkaç saatte yağlı görüntü yeniden geri geliyor.

- Hacim konusunda da anlık bir fayda elde etmiş olsam da bir Batiste kadar hacimli, gerçekten temiz bir görüntü elde edemedim.

- Koku olarak normal pudralı sprey kokusu mevcut.

Sonuç: Bir daha kesinlikle almayacağım bir ürün olarak, tam anlamıyla bitmeden çöpü boyladı. Fark ettim ki Batiste gerçekten çok iyiymiş.  Daha önce Original çeşidini kullanıp burada yazmıştım. En fazla diğer çeşitlerini dener, markalar arası geçiş yapmam diye düşünüyorum.


Ürün Miktarı: 250 ml
Piyasa Fiyatı :35-45 TL

Sevgiler

4 yorum:

 1. Ah fikirlerimiz aynı!! Allahtan çok indirimli ve ucuza almıştım da kendimi yemedim niye bunu aldım diye. Toni&Guy'ın pek çok ürünü gayet iyiyken kuru şampuanda neden bu kadar çuvallamışlar çok merak ettim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim ilk Toni&Guy ürünümdü. Biraz nahoş oldu :)

   Sil
 2. Belime gelen saçlarımı yıkamak ayrı zahmet,kremlemek ayrı,taramak ayrı,kurutmak apayrı zahmet.Bu kuru şampuanlar tam benlikmiş.Tabi saç yapıma uygun olanını bulursam..Güzel bir yazı olmuş..Teşekkürler.Sitenizi yeni keşfettim ve Google+ ekledim.Ben de sizi http://yesimlehertelden.blogspot.com.tr/ sayfama beklerim.Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet kesinlikle bulundurmak gerekiyor :) Hoş geldiniz. Elbette gelirim ♡

   Sil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)