10 Kasım 2016 Perşembe

NOTD: Sally Hansen Miracle Gel 250 Throwing Shade

Herkese merhabalar.
Mutlaka görmüşsünüzdür, Flormar'daki oje setlerini. Yanında Top Coat cilası ile satılan bu setler uzun süre kalıcılık vaadiyle raflarda bulunuyor. Ben denemedim ama bugün aynı mantıkta olan Sally Hansen versiyonu ile buradayım.


(Kitap yorumu için buraya bakabilirsiniz.)


Bu seriden elimde bulunan 2 renkten ilki Throwing Shade harika bir bebek pembesi. Pembe benim için her daim kırmızıyı dövdü ama bu kadar tatlı bir tonuna da sanki hiç rastlamamıştım.


Fırçası klasik Sally Hansen fırçaları gibi kalın. Sürümü çok rahat. Tek katta opaklaşıyor ama ben açık bir ton olduğu için çift kat uyguladım. Üzerinde de tek kat kendi Top Coat cilasından var. Kuruma hızı ile tam bir acil durum kurtarıcısı.


Kalıcılık konusunda 14 gün gibi bir iddiası var. Ben buna şahit olamadım ama 10 gün sorunsuzca kullandığımı söyleyebilirim. Cilanın verdiği parlaklık ve mükemmel duruş ise ortada.
Koleksiyon renk seçeneği açısından çok geniş. Tam 74 renk barındırıyor. Türkiye'de var mı emin değilim, hiç görmedim. Ama umarım gelir ^_^
Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.


Sevgiler

8 yorum:

 1. Of buna bayıldım! Hem pembenin tonu harika, hem de top coat olay! Flormar'ın top coat'u da güzel ama bu kadar parlak durmuyor. Yurt dışına çıktığımda denk gelirse alırım sanırım :) Güle güle kullan, sevgiler!

  YanıtlaSil
 2. Çok tatlı,şirin bir rengi varmış pembenin...Blogunuzu yeni yeni keşfettim.
  Google+ ekledim.http://yesimlehertelden.blogspot.com.tr/ sayfama beklerim ben de...

  YanıtlaSil
 3. Bu tona da bayıldım. Görürsem şıp diye alacağım affetmem :)

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)