22 Kasım 2016 Salı

Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı ŞampuanHerkese merhabalar. Malum artık havalar soğudu ve kış geldi. Haliyle ben de uzun saç özlemine gömüldüm 👩 


Son birkaç senedir omuz-sırt civarında gezinen saç boyumu, bu defa yeniden bele indirmekte kararlıyım. Lakin saçlarım uzadıkça karşılaştığım sorunlar var ki o da: Dökülme artışı ve cansızlık. Orta boyken gayet hacimli olan saçlarım, uzayınca, hele bir de örmüşsem parmak kalınlığında filan oluyor ki bu durum çok sinir bozucu. Bu sebeple yeni marka deneyimleme peşindeydim ki radarıma Bioxcin takıldı.
                     

Önce sizlere biraz siparişimden bahsedeceğim. Bu alışverişimde tercihim Dermokozmetika sitesi oldu. Alışverişlerimde hızlı ve güvenli gönderime ek olarak tester durumuna da önem veriyorum. Dermokozmetika sitesi bu 3 noktada da çok iyiydi. Siparişim birkaç gün içinde, şampuanların kapakları bantlanmış halde ve testerlarla geldi. Çok memnun kaldım.Bioxcin şampuana dönersem; tercihim neden o oldu?NEDEN BIOXCIN FORTE ŞAMPUAN? 

*Bitkisel maddeler içeren Bioxcin Forte şampuan, 8 kat yoğunlaştırılmış BIOCOMPLEX B11 formülü sayesinde yoğun saç dökülmesine engel olur ve zayıf saç köklerini güçlendirerek çıkmalarını sağlar. 

*Bioxcin Forte Şampuan, içeriğindeki yoğunlaştırılmış vitaminler ve mineraller sayesinde saçı ve saçlı deriyi besleyip saçların daha canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar. 

*Saç köklerini besleyerek yoğun saç dökülmesini azaltır. 

*İçeriğindeki vitaminler ve mineraller ile saçları besleyip saçların canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar. FORTE ŞAMPUAN KULLANIMI

*Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın, şampuanı saçınızda 1-2 dakika bekletmenizi, ardından iyice durulamanızı öneririz.

*Günlük kullanıma uygundur.Yoğun saç dökülmesine karşı gösterdiği olumlu sonuçlar nedeniyle sürekli kullanımı tavsiye edilir. Daha etkili sonuç için Bioxcin Forte Serum ile beraber kullanılır.Öncelikle elbette ki gerek internette gerek kişi önerilerinde çok karşılaştığım bir markaydı ama özellikle üzerinde yazan oranları görünce çok merak ettim.


             
Saç dökülmesini durdurabilmek başlı başına çok önemli bir durumken (oran %80), bir de üzerine saç miktarını arttırmak (oran %40) beni çok heyecanlandırdı.
Şimdilik yolun çok başındayım. 1 haftadır kullanıyorum. Hızlı yağlanma, kuruma, kaşıntı, sönüklük gibi herhangi bir olumsuz durum yaşamadığımı söyleyebilirim. Klasik şampuan kokusundan bir tık keskin, hoşuma giden, sonrasında da saçımda kalan bir kokusu var. Rengi neredeyse siyah diyebileceğim kadar koyu. Bu, ilk etapta beni şok etti ama sonra alıştım. Köpüren bir yapısı var ve temizlemesi de tatmin edici.

Ürün Miktarı: 300ml

Ürünün, daha iyi sonuç sağlayabilmek adına, bir de tamamlayıcı serumu var.  Ben onu edinmedim ama buradaki Bioxcin sayfasından onu da inceleyebilirsiniz. 

3 şişe bitiminde yazıyı güncelleyeceğim.

Sevgiler

2 yorum:

  1. Yorumlarını merakla bekliyorum, sevgiler!!!!

    YanıtlaSil
  2. Son zamanlarda yoğun bir saç dökülme problemim var, aklımda olsun bu şampuanhali hazırda kulandığım şampuan bitince bunu satın alacağım. Sevgiler:)

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)