30 Ekim 2016 Pazar

Swisspers Nails Tırnak Temizleme Pamuğu


Geçen Gratis indirimlerinden birinde bu pamukları görmüş, oje çıkarmak için özel olduklarını okuyunca merakıma yenik düşüp almıştım.Ürün yaprak yaprak (Rahat açıklayabilmek için bu şekilde adlandırdım.) ve her bir yaprakta 5 kısım olacak şekilde dizayn edilmiş. Sanki, her tırnağa 1 kısım yetecek ve 2 yaprakla iş bitecekmiş gibi anlaşılıyor. Ama öyle olmuyor tabii :) Çünkü 1 kısım 1 tırnağa kesinlikle yetmiyor. Hatta ben 1 yaprağı bile anca 2 tırnakta kullanabildim diyebilirim. 


Pamukların ön yüzeyi makyaj pamuğu misali düzgünken, arka yüzey normal pamuk gibi... Dökülüyor. Bunu nasıl düzgünce anlatabilirim bilmiyorum ama ürünün tipi kısmen, Benri kare pamuklar gibi dikilmiş, temiz bir pedimsi görüntü verse de işin aslı öyle değil. Hele ki 1 tırnakta kullandıktan sonra tipi iyice kayıyor ve senelerdir kullandığımız normal pamuktan hiç bir farkı kalmıyor.


Fiyatını tam olarak hatırlayamıyorum ama diğer bütün pamuklardan pahalı olduğu aklımda kalmış. Kişisel düşüncem, 'tırnaklar için özel' kılıfına sığınıp yüksek fiyatla sunulması. Çünkü hiç bir numarası yok. Normal pamuk kesinlikle çok daha iyi iş görüyor. Tertemiz çıkarıyor ojeleri.

Sevgiler

2 yorum:


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)