17 Ekim 2016 Pazartesi

NOTD: OPI Brazil Beach Sandies Collection


Sephora indiriminde denk geldikçe aldığım OPI setlerden biri Brazil Beach Sandies.

Normalde tam boy olan koleksiyon renklerini bir de mini set olarak sunan OPI, bu defa Brazil Beach Sandies adı altında sadece mini set üretmiş ve sınırlı üretim şeklinde piyasaya sunmuş. Yani bu renklerin tam boyu yok ve 1 sene önce aldığım düşünülürse, artık bulmak da oldukça zorlaşmış olabilir.


Sette 4 renk var. Renklerin birbirinden farklı olması çok hoşuma gitti. Bazı setlerdeki renklerde sadece ton farkı oluyor ve ben o setlerin verimli olduğunu düşünmüyorum. Almışken farklı tonlara sahip olmak istiyorum.


Renklerin isimleri;


Ojeler texture yani kumlu yapıda. Tırnaklarımda 2 kat var. Sarı olan, açık renginden dolayı opaklıkta 1 tık daha geride ama çok dikkatli bakılmadıkça belli olmuyor. Texture yapısından dolayı top coat sürmeden kullanıyorum.


Kurumaları çok çok hızlı. 


Ben bu seti Sephora indiriminden 20 TL'ye aldım. Tam boy olsalardı muhtemelen bitiremezdim ama bu şekilde hem hevesimi alıp hem de kolayca bitirebileceğimi düşünüyorum. Mini setleri seviyorum :)

Her bir oje 3,75 ml
Tam boy bir OPI oje 13 ml


Sevgiler

3 yorum:

  1. Ya bu yapıyı çok seviyorum ama adam gibi olanına rastlamadım henüz :) OPI'nin başka koleksiyonlarına bakayım artık ^_^ güle güle kullan!

    YanıtlaSil
  2. Bayıldım hepsine güle güle kullanın :)

    YanıtlaSil
  3. Çok güzel capcanlı renklermiş. Güzel günlerde kullanın. :)

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)