25 Ekim 2016 Salı

Gosh 159 Boheme RujGosh, ülkemize gelmesini sevinçle karşıladığımız bir markaydı. Çeşit çeşit ürünleri alındı, kampanyalarla %40-50 indirim olmalarına ise ayrıca sevinildi. Bense bu furyadan pek etkilenmedim ve başta meraklı olsam da sadece 1 ürünle, elbette ki bir rujla, Gosh olayını rafa kaldırdım.

Elimdeki, 159 no'lu Boheme çok güzel bir pembe mürdüm. Bu renklere gerçekten zaafım var, pek seviyorum. Yapı olarak da rengini hemen veren, yoğun ve parlak bitirişli bir ruj. Bir mat ruj gibi kalıcı değil elbette ama ben bunu sorun etmiyorum. Zaten bu tarz parlak bitirişli, yumuşak, nemlendiricili rujlar, bir mat ruja kıyasla öyle çok çok kalıcı olmuyor.


Neden rafa kaldırdığımı ise bu görsel ile anlamanız mümkün. Tabii ki bunda markanın bir suçu yok. Ama ambalajdan erimiş ve kırık bir şekilde çıkan bu ruju, iade almayan Gratis bu markadan aldığım ilk ve tek ürünü bu şekilde sabote edince ben sanırım biraz soğudum. Kullanayım desem taşırmadan sürmek mümkün değil. E renk de koyuca, hataya müsait. Fırçayla sürmek de açık konuşayım zor geliyor. Bu ruj da böyle bir köşeye atılmış duruyor. Ama renk ve yapı dediğim gibi şahane. Tavsiye edebilirim. Özellikle kışa pek yakıştırıyorum.


Piyasa Fiyatı: 18 küsur TL ama indirimlerde çok uyguna geliyor.

Sevgiler

8 yorum:

 1. renk gerçekten harikaymış bence fırçayla süremeye değer :)

  YanıtlaSil
 2. Ah ah bu benim en sevdiğim rujumdu ve evde kayboldu ya :(( Her seferinde yeniden alayım diyorum ama araya başka rujlar giriyor. Gratis'in geri almaması da inanılmaz... yazık olmuş kısacası, sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mucizevi bir şekilde buluver inşallah ♡

   Sil
 3. Rengi çok hoşmuş bayıldım

  YanıtlaSil
 4. Renk gerçekten çok güzel sevgili kontes, sevgiler.....

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)