9 Ekim 2016 Pazar

Bee Beauty Strawberry Cupcake Duş Jeli

Her yaz olduğu gibi bu yaz da tatilin dozunu kaçırıp blogu ıssız bıraktım evet ama bu mis kokuyla arayı biraz ısıtmaya ne dersiniz ;)Normalde duş jeli olarak hep Yves Rocher Ve The Body Shop ürünlerini tercih etsem de, bir Gratis gezmesinde farklı şeyler ararken bu markaya denk gelmiş ve duş jellerinin kokusuna vurulmuştum. 

Chocolate Orange, Lemon Sorbet, Coffeemania ve Strawberry Cupcake şeklinde 4 çeşidi bulunan bu jellerden benim tercihim cupcake kokulusu olmuştu.


Mis gibi çilekli yoğurt kokan bu duş jeli, yaz boyu bana eşlik etti. Yalnız üzülerek belirtmeliyim ki duş anında verdiği kokudan başka bir özelliği olmadı benim için. Koku, sonrasında cildimde kalmadı. Temizlik hissi ise fena değildi.


Yine de cildimde herhangi bir alerji & kuruluk yapmaması ve içinde paraben olmaması içime sinen özellikleriydi. Bir de Coffeemania çeşidini denemek istiyorum çünkü onun kokusu da muhteşemdi. Ama elimde çok fazla duş jeli olduğu için baya bir süre beklemesi gerekecek.

Ürün Miktarı: 400 ml
Piyasa Fiyatı: 4,95 TL

Eğer uygun fiyatlı, yaz sıcağında pek çok kere duş alınan günlerde bol bol kullanılabilecek bir ürün arıyorsanız tavsiye edebilirim ama daha fazlasını beklemeyin derim.

Sevgiler

1 yorum:

  1. banyoda kokusunu bende çok seviyorum, beni mutlu eden bir koku.. sevgiler...

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)