31 Ağustos 2016 Çarşamba

The Body Shop Italian Summer Fig


Kış sonlarında yaptığım bir The Body Shop ziyaretinde, Italian Summer Fig'i koklamış, indirimde edinmek üzere not almıştım. Yaz başına doğru ise beklediğim fırsat gelmişti ve online sipariş verip edinmiştim.Başlangıçta aklımda sadece vücut spreyi olsa da denk gelince vücut losyonu ve duş jeli ile birlikte bir set olarak edindim.
Ve nedense, evde, kokunun hatırladığım kadar güzel olmadığını fark ettim. Yine de yaz geldiği ve bu tarz ürünleri yazın bol kepçeden kullandığım için iade etmek yerine kullanmaya başladım.

Önce ürünlere ayrı ayrı bakalım;


The Body Shop Italian Summer Fig Vücut Losyonu

Bu hafif yapılı nemlendirici losyon ile cildinize ihtiyacı olan nemi sağlarken, harika kokusunu gün boyu vücudunuzda taşıyın.
Taze meyve esanslı.
Hafif yapıya sahip nemlendirici.
Daha kalıcı etki için Italian Summer Fig serisi ürünleri ile tamamlayabilirsiniz.


TBS losyonlarının Body Butterlar kadar yoğun nemlendirici özelliği taşımadığını daha önce de çok kez yazmıştım. Bu durum bu ürün için de geçerli. Yine de kısa süreliğine de olsa nemlendiriyor. Buna karşın losyonları hızlı emilimleri ve uzun süre kalıcı olan hoş kokuları için tercih ediyordum ama bu defa kalıcılık konusunda da pek başarılı değildi.

250 ml / 39,90TL
(Şuan indirimde ve 9,90 TL)


The Body Shop Italian Summer Fig Vücut Spreyi


Canlı ve enerjik kişiliğinizi yansıtacak bu harika vücut spreyi, asma yaprağının tazeliği, sulu yaz incirleri ve muhteşem odunsu kokuların bir araya gelmesi ile oluşmuştur.
Taze meyve esanslı.
Hafif ve ferahlatıcı.
Daha kalıcı etki için Italian Summer Fig serisi ürünleri ile tamamlayabilirsiniz.

Kokusunu hafif ve ferahlatıcı bulsam da kalıcılık konusunda bu üründen de verim alamadım ne yazık ki.

100 ml / 54,90TL


The Body Shop Italian Summer Fig Duş Jeli

Yaz incirlerinin ve muhteşem odunsu kokuların bir araya gelmesi ile oluşan bu duş jeli cildinizi arındırır ve vücudunuzda harika bir koku bırakır.
Taze meyve kokulu.
Temizler ve ferahlatır.
Sabun içermez.
Daha kalıcı etki için Italian Summer Fig serisi ürünleri ile tamamlayabilirsiniz.


Oluşturduğum bu sette en çabuk azalan ürün duş jeli oldu. Kokusu tenimde anca 1 saat kalıyor. Buna rağmen temizlemesi ve ferahlık hissi güzel. 

250 ml / 37,90TL
(Şuan indirimde ve 9,90 TL)Genel olarak baktığımda yaza uygun, hafif, ferah, asla rahatsız etmeyen güzel bir incir kokusuydu ama sanırım benim tenimle pek anlaşamadı. 
Kalıcılık konusunda daha önce denediklerimden
Japanese Cherry Blossom ( sprey ve losyon ) ile alakası bile yoktu. Anca, hem duş jeli hem losyon hem de spreyi kullandığımda kalıcılık süresini biraz yükseltebildim. Bittiklerinde yeniden almayacağım.

Sevgiler

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)