12 Temmuz 2016 Salı

La Roche Posay Toleriane Ultra Fluide


Şuradaki yazımda, kendi araştırmalarım sonucu La Roche Posay markasından iki adet krem seçtiğimi ve birkaç aydır birini gündüz birini gece şeklinde kullandığımı anlatmıştım. 
Bu yazımda bu ikiliden gece sürdüğüm kremi anlatacağım sizlere: La Roche Posay Toleriane Ultra Fluide.


Önce kremin vaatlerine ve kullanım şekline bakalım;


Oldukça hassas, kızarık ve nemsiz cildim için seçtiğim bu ürünü; neredeyse 2 aydır her gece uykudan önce sürüyorum. 

Ürünün nemlendirmesi çok çok iyi. Özellikle çene kısmı kurumalarımı tamamen ortadan kaldırdı diyebilirim. 3 pompa, tüm yüzüme ve boynuma yetiyor. Alnım, herhangi bir krem üründen hemen etkilenip sivilcelendiği için o kısma daha az uyguluyor, tercihen, uygulama sonrası elimde kalan  miktarı sürüştürüveriyorum.


Rahatsız etmeyen, klasik bir krem kokusu var. Uzun vadede de kesinlikle cildimin daha sakin olmasını sağladı. 

Çok hassas ciltler söz konusu olunca, işin içine alerjiler de girdiğinden, farklı bir mekanizma uygulanmış. Krem, ambalajın içindeki kesecikten geliyor. Ürün miktarı azaldıkça, içteki kese büzülüyor ve bir çeşit vakum sistemi söz konusu olmuş oluyor. Buna rağmen, acaba ambalajdaki ürünü %100 kullanma imkanı da veriyor mu merakı olumsuz olarak yanıtlanıyor ve son günlerde ambalajı mutlaka kesmek gerekiyor. Yoksa, artık pompadan gelmiyor* deyip atarsanız, en az 5 günlük ürünü çöp etmiş oluyorsunuz.Bu üründe şuan 2. şişemdeyim ve değiştirmeyi düşünmüyorum. Benim için, Rosaliac UV Legere ile iyi bir ekip oldular.

Ürün Miktarı: 40 ml
Piyasa Fiyatı: 50-60 TL 

Sevgiler

1 yorum:

  1. Aaa, ben de bu ambalaj hep ürünü ziyan etmez diye düşünüyordum, yanılmışım! Toleraine serisinin her ürünü güzel galiba! Güle güle kullan, sevgiler!

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)