20 Temmuz 2016 Çarşamba

John Frieda Go Blonder Saç Spreyi

Merhabalar.
Şuradaki yazımda sizlere John Frieda Go Blonder şampuanı ve saç kreminden bahsetmiştim. Bu yazıda ise asıl açılmayı sağlayan saç spreyinden bahsedeceğim.Beni az çok takip edenler bilir ki renkli saçları çok seviyorum. Morlar, pembeler, yeşiller :) Fakat o renklerde olabilmek için saçın sarı  olması gerekiyor. Benim saçlarım 6-7 yaşlarıma kadar sarı olsa da sonraları kumrala döndü. Artık kumraldım evet ama biraz güneşte durunca hemen sararıyordum. Yine de renkli boyaların tutacağı kadar sararmıyordum.


Oryalle tüm saçımı açtırma cesaretini asla bulamayınca çareyi Go Blonder spreyi denemekte buldum.


Spreyi, öyle birebir düzenli kullandığımı söyleyemeyeceğim. Biraz kafama esince oldu ne yazık ki çünkü ya unuttum ya acelem vardı ya ürün yanımda değildi vs. Ama nihayetinde, öyle ya da böyle 2 şişe bitirdim.


Ürünü, nemli saçıma sıkarak uyguladım. Biraz diplere biraz uçlara, her tarafına elimden geldiğince eşit uygulamaya çalıştım. Sonrasında ise güzelce taradım. Ürünün mantığı, ısı ile birleşince aktifleşmesi. Yani kullanım sonrası eğer mevsim yaz ise güneşe çıktım. Kış ise kurutma makinesi kullandım.

Aşağıda uygulama öncesi, kendi saç rengimi gösteren bir çekim var. Gördüğünüz gibi saçlarım hiç bir zaman öyle tamamen çok koyu olmadı ama tamamen açık renk de sayılmaz. 


Uygulama sonrası gittikçe rengi açılan saçlarım ;

 (İlk şişeyi kullanırken, 2015 yazı)

(İkinci şişe bitmişken, 2016 yazı)


Boyayla elde edilmiş bir sarı kadar olmasa da işime yarayacak kadar açıldı ve amacıma ulaştım. Şimdi, farklı farklı boyuyorum :)

( 2016 yazı, saçlarımı kestirmeden önce.)


( 2016 yazı, saçlarımı kestirdikten sonra.)

Ürünün rahatsız etmeyen hatta bence güzel sayılabilecek bir kokusu var. Saçımı yıpratmadı. Ama yine de bir saç kremi, maske vb ile desteklemekte fayda var.Sevgiler

Not: Saç boylarımın farklı olması sizleri yanıltmasın. Altlarına açıklamalarını yazdım. 

2 yorum:

  1. çok büyük etkisi olmuş gerçekten. ben şampuanını kullandığımda bu kadar etki görmemiştim :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Şampuandan ben de pek verim alamadım. Asıl olay spreyde kesinlikle :)

      Sil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)