27 Haziran 2016 Pazartesi

Yves Rocher Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu ŞampuanSeverek kullandığım Yves Rocher markasının bu ürününü aslında annem için almıştım. Ama tabii ben de denedim :)

Önce vaatlerine bakalım:

Boyalı saçlarınıza doğanın ışıltısını taşıyın!

Boyalı saçlar için özel olarak üretilen renk koruyucu şampuan, gücünü Organik Akdikeni bitkisinden alır. İçeriğindeki antioksidan etkisi ile saç rengini UV ışınlarına karşı koruyan Organik Akdikeni bitkisi ve bitkisel temizleyici ajanlar sayesinde, ilk kullanımdan itibaren boyanın rengini koruma ve sık yıkamalarda bile akmasını önleme özelliğine sahiptir. 

Boyalı Saçlar için Renk Koruyucu Şampuan silikon içermeyen yapısıyla boyalı saçlarınıza ağırlaştırmadan bakım yapar. %96 doğal içeriğe sahiptir. Paraben ve renklendirici içermez. Bitkisel formülü, doğada çözünebilecek şekilde düzenlenmiştir. 

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.


Saçımı gayet güzel temizleyen bu şampuan mis gibi bir çiçek kokusuna sahip ki bu koku saçım kuruduktan sonra da burnuma geliyor. Sertleşme, sönüklük, gıcırtı vb kötü sorunlar yaşamadım. Saçlarıma gerçekten yumuşak bir temizlik verdi.


Asıl özelliği olan renk koruyuculuğu konusunda, saçımda boya olmadığı için kesin bir şey yazamıyorum ama annem bu özelliğinden de memnun kaldı. Senelerdir kızıla boyadığı saçları, bu şampuan ile daha uzun süre rengini ve parlaklığını korudu.

 Ekstradan yine en büyük artılar içinde silikon, paraben ve renklendirici içermemesi ki bunlar doğal ürünlere yönelmeye çalıştığım şu son yıllarda benim için büyük önem arz eden özellikler.

Ürün Miktarı: 300 ml
Piyasa Fiyatı: 22,90 TL 
(İndirimlerle daha uyguna temin edilebiliyor.)

İnternet araştırmalarım sonucunda da hakkında hep olumlu yoruma rastladığım, hatta kapış kapış gittiğini öğrendiğim bu şampuan benim için de Yves Rocher'nin sevdiğim ürünleri kategorisindeki yerini aldı :)

Sevgiler

2 yorum:

  1. Silikon, paraben, renklendirici içermemesi iyi olsa da çok ucuz ve kalitesiz bir deterjan ve iritan bir madde olan SLS'i Yves Rocher'nin ısrarla kullanmasına hiçbir anlam veremiyorum... Annenin saçına iyi gelmesine sevindim. Sevgiler.

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)