17 Haziran 2016 Cuma

Rival De Loop Diamond White

Merhabalar
Sürekli oje sürenler iyi bilirler ki bu konudaki en büyük sorunumuz bir süre sonra tırnakların turuncumsu sarı garip bir renge bürünmesidir. Ben de hiç ara vermeden oje sürdüğümde bu durumu yaşıyor, biraz kendilerine gelmeleri için ojeden vazgeçmeye niyetlendiğimdeyse o kötü görüntüyle baş başa kalmak istemediğimden yine soluğu oje sürmekte alıyordum.  Bu duruma bir çözüm ararken Rival De Loop Diamond White ile tanıştım.
Ürün, içinde morluk barındıran bir cila. Zaten tahminimce sarı-turuncu rengi de bu mor yansımalar ile nötrlüyor. Başta anlık bir fayda sağlıyor gibi görünse de kullandıkça, uzun süreli bir etki gözlemliyorsunuz.

Temiz tırnağa 1 ya da 2 kat sürüp kurumasını beklemek yeterli. Kuruma süresi oldukça kısa. Kalıcılık biraz orta karar diyebilirim. İki günde bir yenilemek gerekebiliyor.


Yaklaşık 2 aydır, sadece dışarı çıkacağım zamanlar oje sürüp eve gelince siliyorum ve bu ürünü uyguluyorum. Verdiği sağlıklı görünümden oldukça memnunum. Oje altına da kullanarak bir daha o çirkin renge maruz kalmamayı planlıyorum.


Ürün, Rossmann mağazalarında satılıyor. Fiyatından emin olamamakla birlikte 6-7 TL civarıydı diye hatırlıyorum.

Sevgiler


6 yorum:

 1. Başarılı bir ürüne benziyor, benim de aklımda olsun :)

  YanıtlaSil
 2. Keşke Rossmanlar çoğalsa da bu güzellikleri biz de kullanabilsek. Ben kalyonun tırnak sertleştiricisini kullanıyorum. Bununla da karşılaşırsam kesinlikle deneyeceğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kalyon da senelerce kullandım. Severim ^_^

   Sil
  2. Kalyon da senelerce kullandım. Severim ^_^

   Sil
 3. Umarım seversiniz bayanlar :)

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)