14 Nisan 2016 Perşembe

Alışveriş Postası: Saçhane

Herkese merhabalar.
Yine bir alışveriş yazısıyla buradayım.
Yazın kapıda olmasından dolayı almak istediğim bir kaç saç ürünü vardı. Yaz mevsiminde güneş ışınlarının ve tuzlu suyun olumsuz etkisine karşı biraz daha korumacı olmamız gerekiyor biliyorsunuz. Bu sebeple bir süredir aklımda olan ürünleri edindim.Ürünlerin ikisi de TIGI markasının Bed Head serisine ait. Yıllar önce tanışıp çok sevdiğim bir marka TIGI. Biraz pahalı olmasına rağmen, tam verim aldığıma inandığım için ve uzun süreli kullanım sağladıkları için fiyatlarını hak ettiklerini düşünüyorum.

Ego Boost; saç uçlarını kötü koşullara ve fırçalamanın verdiği zararlara karşı koruyan, kırıkları onaran bir ürün. Yazısını daha önce şurada yazmıştım. Dönem dönem daha uygun fiyatlı ürünlere yönelmiş ve kısmen memnun kalmış olsam da bende en en en iyi sonucu veren ürün bu olduğundan dönüş yaptım. Bundan sonra da değiştireceğimi sanmıyorum. Eskiden 200ml' idi. Şimdi 237ml olmuş.
Fiyat: 68,5 TL

Motor Mouth; saç tellerini dolgunlaştıran, saçın daha hacimli durmasını sağlayan, saça parlaklık veren şekillendirici krem. Bu ürünü ilk kez deneyeceğim ama ününü baya duydum. Özellikle UV ışık altında parlaması çok ilgimi çekti.
240 ml/72TL

Siparişime bir de Biopoint markasına ait 3 adet tester eklemişler ki çok mutlu oldum. Daha önce denemediğim bir markaydı. Bu şekilde bir fikir sahibi olacağım.


Siparişimi 13 Nisan'da oluşturdum ve üzerine, acil bir durumum söz konusu olduğundan, ürünlerin cuma gününe kadar elime geçmesini rica eden bir not düştüm. Hem mail yoluyla hem de mesajla olan bilgilendirmeler sonucu kargom 14 Nisan tarihinde öğleden önce elime geçti. Çok güzel paketlenmişlerdi ve testerlara ek olarak Bodyography ürünlerinde kullanılmak üzere %20 indirim kuponu da mevcuttu. 

Sonuç olarak çok çok memnun kaldığım bir site oldu Saçhane. Fırsat-Outlet-3al2öde bölümleri ve sık sık değişen kampanyalarıyla gözüm kapalı tavsiye edebilirim.

Sevgiler10 yorum:

 1. Güle güle kullan, site tavsiyesi için de teşekkürler takip edeceğim :)

  YanıtlaSil
 2. ego boost muhteşem bir ürün gerçekten

  YanıtlaSil
 3. Ya tam aradığım ürünleri yazmışsın! Ben her ikisini de not ettim, buradan sipariş vereyim madem :) Güle güle kullan, sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler ^_^ umarım seversin sen de.

   Sil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)