22 Mart 2016 Salı

Yves Rocher Laos Nilüferi Roll-On

Merhabalar. Bir süredir kitap, film, spor, gündem derken yazamıyorum. Bozulmuyorsunuz değil mi? Sanırım bir çeşit yazamama sorunuyla karşı karşıyayım yine. Buna karşın Instagram ve Snapchat biraz daha aktif. İlgilisini beklerim diyerek günün konusuna geçiyorum.Roll-On ürünler benim için olmazsa olmazlar. Yaz-kış hiç aksatmadan kullanıyorum. Eskiden market ürünlerini tercih etsem de internette gezinen meme kanseri risklerinden ötürü bir kaç senedir daha doğal içeriklere yöneldim. Favorim ise %97 doğal içerik ve harika kokusu ile Yves Rocher Laos Nilüferi.


Gün boyu tazeliğimizi korumak için kullandığımız deodorant cilt sağlığımız için de uygun olmalıdır. Yves Rocher Dünya Bahçelerinden Serisinin roll-on deodorantları %97 oranında doğal içeriklidir. Yves Rocher etnobotanik araştırmacılarının yeryüzünün farklı coğrafyalarında keşfettikleri, farklı iklimlere ve yörelere özgü bitkileri içerirler.

Dünya bahçelerinden serisinde yer alan roll-on deodorantlar doğada çözünebilen formüllere sahiptir. Cildin pH değerlerine uygundurlar. roll-on deodorantlar ile 24 saat terlemeyi kontrol altına alırken, hassas ve rahatlatıcı etkisiyle cildinizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Bu roll-on deodorant ile gün boyu kuru ve ferah kalırken, çinhindi Laos bahçelerinden, nilüfer çiçeğinin ender kokusu size eşlik edecek.


Yves Rocher markasına ait başka Roll-On'lar da kullanmama rağmen en çok bunu beğendim ve en çok bu içime sindi çünkü;

* %97 doğal içerik cümlesi sadece bunda geçiyor. 
Şimdi bir çeşidi daha çıkmış. Aynı cümle onda da var. Onu henüz denemedim.

* Ben alırken 24H yazısı sadece bunda vardı ve gerçekten 24 saat boyunca o mis kokusunu hissediyorum. Terlesem de (zaten terlemeyi önleyici değil, terliyorsunuz) mis gibi çiçek kokusu duyuyorum ki bu harika bir şey. Şimdi görüyorum ki hemen hemen tüm Roll-On'lara 24H yazısı eklenmiş. Ürün Miktarı: 50 ml
Piyasa Fiyatı: 12,90 TL

Roll-On ve duş jellerinde genelde iki ürün 18 TL kampanyası oluyor. Ben o şekilde alıyorum. Zaten hep kullandığım ürünler olduğundan ve kolay kolay bitmediklerinden çok hesaplı oluyor.

Sevgiler

6 yorum:

 1. Bak ciddi ciddi ilgimi çekti şimdi bu roll-on... elimde bir sürü roll-on olmasa hemen gidip alırdım ama bitmelerini biraz bekleyeyim bari :) Teşekkürler yorum için! Sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bitince bakarsın kuzum. Yoksa bozuluyorlar zaten :/

   Sil
 2. ben de kanser korkumdan böyle şeyler kullanmıyorum, ama bunu denemek istedim çok ikna edici anlattın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullanmayınca da rahatsız oluyorum ben. O yüzden böyle doğal seçenekler güzel ^_^

   Sil
 3. Bu kokunun dus jelini kullanmistim, arada degisiklik yapmak icin guzel bir urundu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duş jelini de denemiş pek sevmiştim ^_^

   Sil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)