18 Ocak 2016 Pazartesi

Sephora İndirimi ve Seçimlerim

Herkese merhabalar.
Sephora mağazalarının yılda 2 kere yaptığı klasik indirim cumartesi günü itibariyle başladı. Ben de hemen gidip neler var neler yok baktım.

Görseller İzmir Agora AVM şubesinden.
Mağaza girişine kurulan %50 raflarından kareler... Kasada, üzerlerindeki fiyatın yarısına iniyorlar. Bu bölümde banyo ürünleri de vardı ama karelemeyi unutmuşum.


Çünkü aklım buradaydı :) OPI, Nails Inc ve Ciate
 ojelerinden oluşan bu mini bölümde OPI'ler 20 TL, diğerleri 25TL. 


Sephora marka kuru oje, gloss rujlar, renkli eyelinerlar, bazı tırnak ürünleri 10 TL
Farlar ve rujlar 15 TL
Allıklar 20 TL
Makyaj çantaları 25 TL


Far bölümünden aklımda kalan duo chrome serisi.


Sephora marka ojeler 3 TL.
Soldaki bölümde havyar manikür için boncuk, göz-dudak kalemi, bazı efekt ojeleri, çanta içi taşımalık parfümler vardı. Bu bölüm de 5TL.

Aldıklarıma gelince:


Elbette ki OPI oje edindim yine. Uzun süredir iyi marka bir gümüş renk istiyordum. Bir türlü denk gelmemişti. Pembe ise her daim gider diyerekten sepete giriverdi. 
Gümüş: My Silk Tie
Pembe: Hands Off My Kielbasa!
 Tanesi 20 TL.

Göz kalemleri 5 TL olunca bu 2 rengi denemek istedim. Biri bronz diğeri saks mavi. Boyları da küçük, çabuk tüketilir diye düşünüyorum. Bu kalemlerde renk seçeneği boldu. Mor, yağ yeşili vs de vardı.
Bronz: 22 Glitter Brown
Mavi: 23 Sapphire Blue

Çantada taşımak için parfüm. İki çeşidi vardı, ikisinden de aldım. Elimdekileri taşımak zor oluyor, ağırlık yapıyorlar. O yüzden iyi olacaklar diye umuyorum.
Pembe ambalajlı: Orange Blossom
Leopar ambalajlı: Monoi

İndirimin belli çeşitlerde geçerli olduğunu söyleyeyim. Misal allık 20 TL derken, tüm Sephora allıklarından bahsedilmiyor.
Buna karşın gittiğim şubede çeşit boldu. Görevliler soru sorduğunuzda ilgiliydi, sormadığınızda rahat bırakıyordu. Sevdim. Bir de Alsancak şubesine bakacağım. 
İndirim 31 Ocak'a kadar süreceğinden farklı ürünlerle stok yenilemesi olabilirmiş. Bunu da belirtip mutlu haftalar diliyorum! ^_^


2 yorum:

  1. Göz kalemleri ve parfümler güzel görünüyor.Geçen indirimde o parfümlerin limonlusundan depolamıştım.Özellikle çantada taşımak içim kesinlikle çok işe yarıyorlar hatta içindeki bitince ben kullandığım parfümden boşaltıp şişesini kullanmaya devam ediyorum :)

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)