11 Ocak 2016 Pazartesi

Rimmel London Magnif'eyes Farlar

Merhabalar ^_^Yazın, acilen siyah bir fara ihtiyacım olduğu bir gün, Watsons'a girmiş ve gözüme ilk çarpanı alıp çıkmıştım. Hakkında hiç bir bilgi sahibi olmadığım bu far(lar)la tanışmam bu şekilde, tamamen 1 alana 1 bedava kampanyası sayesinde olmuştu.


Farlar toplamda 8 renkten oluşuyor. Bendekiler 001 ve 007.001 Magnanimous Black; mat bir füme siyah. Pigmentasyonu bence biraz zayıf ama smokey görünümü biraz da böyle zayıf pigmentasyonlu ürünlerle elde edebildiğim için sorun etmiyorum. Yoğun siyahlar panda göz olmama sebebiyet veriyor.


007 Magnetic Blue; diğerine nazaran daha çok sevdiğim bir renk, gece mavisi. Duruşu biraz değişik. Kesinlikle mat değil. Sanırım 'yansımalı' diye adlandırmak doğru olacak. 


Kalıcılıkları The Balm far bazıyla oldukça iyi hale geliyor. Yalnız bence biraz fazla tozutuyorlar. Günlük hayatta kullanabildiğim renkler olmadıklarından, gece hayatım da olmadığından, favori konuma gelemediler bende. Almasaydım, eksikliklerini hissetmezdim diyebilirim.
Diğer yandan bronz rengi bloggerlar tarafından çok beğeniliyormuş. İlgilisi için belirteyim ^_^

Ürün Miktarı: 1,84gr
Piyasa Fiyatı: 12 küsur TL

2 yorum:

  1. siyahın duruşu koyu bir kahve gibi mac carbon gibi tam bir siyah ben de kullanamam bu iyiymiş. bu arada o bronze renginin pigmenti o kadar az o kadar az ki ben kullanamıyorum şahsen :-((

    YanıtlaSil
  2. Aaa o.O
    Hep pigmentasyonu harika diye yazmışlar. Firma gönderimi diye herhalde. Şaşırdım çok :/

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)