26 Kasım 2015 Perşembe

Alışveriş Postası: eczanemizde.com

Herkese merhabalar.
Bir başka alışveriş yazısıyla daha buradayım. Bu defa indirimlerle alakasız, minik bir alışveriş ama ilk defa kullandığım bir online site hakkında olduğundan fikir verebilmesi açısından yazıyorum.1 aydır Hyaluronic Acid kullanıyorum. İlk şişem bitti ve ikinci şişeye yani 2. ayıma geçtim.
Bu ürünle ilgili ayrıca bir yazım olacak ama ne işe yaradığı hakkında ufacık bir bilgi vermeden de geçmek istemiyorum. Hyaluronic Acid; cildi yenilemek, cildin nem
 tutmasını sağlamak için kullanılıyor. Cilt nem kazanınca kırışıklıkların oluşması da yavaşlıyor. Güzellik merkezlerinde enjeksiyon ile ihtiyaç duyulan yerlere uygulandığında kırışıklıklar da gidiyormuş diye okudum.  Ayrıca eklem sıvısının oluşumunu olumlu yönde etkilediği için de öneriliyor. Bir nevi 'gençleştirici' yani. Ben, aşırı derecede nemsiz olan cildim ve çıtırdayan eklemlerim için kullanmaya başladım. Şimdilik gidişat güzel ama kesin sonuç için 3. şişeyi bitirmem gerekiyor.

Şişede 30 tablet var. 
Piyasa fiyatı biraz karışık. İlk şişemi 90 liraya almıştım. Bunu 102 liraya aldım.

Babe ürünler site tarafından tester olarak gönderildi. Birkaç ürününü denesem de hakim olmadığım bir marka olduğundan yeni şeyler denemek güzel olacak. Buradan teşekkür ediyorum.

Siparişimi 21 Kasım'da oluşturdum. 24 Kasım'da elimdeydi. Bu süreç içinde ara ara bilgilendirme mailleri aldım. Hızlı ve sorunsuz bir alışverişti. Tavsiye edebilirim.

Sevgiler7 yorum:

 1. Eklemlerdeki çıtırdama için etkisini merak ettim, yorumlarını bekliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Karaciğere bir zararı oluyor mu acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır olmuyor. Çok araştırdım. Sadece içindeki maddelere alerjiniz varsa o zaman sorun çıkabiliyormuş. Bunun dışında hiç bir organa hiç bir zararı yok. Zaten bu bir ilaç değil. Vücudumuzda zaten var olan bir madde. Lakin eksik olduğu için cilt-eklem sorunları yaşıyoruz ve takviye alıyoruz.

   Sil
 3. Hyaluronic Acid yorumlarını merakla bekliyorum, cilt ve eklem üzerindeki etkilerini

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)