7 Nisan 2015 Salı

Alı$veri$ Postası: L'occitane, Benefit, Yves Rocher, Mac, TBS

Merhabalar. Şuradaki yazımda Ankara gezimden söz etmiştim. Bu yazının konusu ise bu gezide aldıklarım olacak.
İlk durak: L'occitane. Bu ara yine cildimden yana moralim bozuk olduğundan daha önce kullandığım bir marka olmasa da doğallığına güvenip L'occitane mağazasına girdim. İlgili görevli sayesinde cildimin ihtiyacı olan ama sürekli salladığım tonik etabını hayatıma kattım. Bir de nemlendirici krem aldım. %5 shea yağı katkılı olan bu krem nemlendirmede pek başarılıymış. Bir de %10 oranlısı var ama bana %5 yetecekmiş, bakalım. Ürünlerde bir miktar indirim vardı. 
Fiyat: Krem 100 küsur TL, tonik de 60 küsur TL.
Yer: L'occitane mağazası.Senelerdir bir Benefit set almak istiyor fakat fiyatından dolayı sürekli erteliyordum. Özellikle merak ettiğim 2 ürünü vardı. Biri gözenek küçültücü baz diğeri de They're Real maskara. İkisinin de içinde olduğu bir set arıyordum ve aklımda Primping With The Stars set vardı ama hiç bir şubede bulamadım. Sonuncusunu 2 dakika fark ile kaçırdım mesela :) Sonra başka bir şubede diğer ürünler bakımından daha da işime yarayacak Cutie Cravings setini buldum. İçinde merak ettiklerime ek olarak Hoola Bronzer, 4'lü far ve bir lipgloss var.
Fiyat 125 TL.
Yer: Sephora mağazası.


Diğer bir durak Yves Rocher. Cep telime gelen fırsat mesajını hemen değerlendirmek istedim. Herhangi bir ürüne %30 indirim ve yanında el kremi ya da göz kalemi hediyeydi. Ben de merak ettiğim mis kokulu bronzlaştırıcı yağı aldım. Hediye olarak da el kremini seçtim. Duş jeli ise iki tanesi 18 küsur TL kampanyası dahilinde arkadaşımla ortaklaşa aldığımız bir ürün oldu.
Fiyat: Yağ %30 indirimle 25 TL.
Yer: Yves Rocher mağazası.


Göz altlarım için kapatıcıya ihtiyacım vardı. Clinique uzmanına hem morluk kapatan hem de aydınlık gösteren ürün arayışında olduğumu söyleyince bana bu 2 kapatıcıyı önerdi. İsimlerini yazıp internet sitelerinden alacağımı çünkü sitenin hediye de verdiğini söyleyince ise beni tester ve hediyelere boğdu. Çanta, rimel, toplamı tam boy ürünün yarısı kadar edecek fondöten ve çekime eklemeyi unuttuğum bir nemlendirici krem numunesi verdi. İyi oldu :)
Fiyat: Kapatıcıların adeti 80 TL.
Yer: YKM.


Mac konusunda siftahımı yaptım ve her zaman kullanabileceğim renkte bir ruj seçtim: Creme In Your Coffee. Aklımda bir renk daha var, bir dahakine de onu alacağım inşallah.
Fiyat: 55 TL
Yer: MAC mağazası.

TBS rujlarının bir kısmında indirim vardı. Baharlık hoş renkler olunca kaçırmak istemedim. Devam ediyor mu bilmiyorum ama bir bakın derim :)
Fiyat: 19 küsur TL
Yer: The Body Shop mağazası.


Arkadaş Kitabevi'ndeki bu ahşap kalemleri çok seviyorum. Geçen gidişimde pembe bir pelikan almıştım. Bu sefer de bir geyik ve yunus edindim.
Fiyat: Tanesi 9 küsur TL.

Sevgiler

2 yorum:

  1. wowwww hepsi süper, güle güle kullan! Ahsap Kalemler bir harika, cok orjinaller cok begendim!

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)