12 Mart 2015 Perşembe

Wet'n Wild / Brulee

Merhabalar ^_^Yazın, elimdeki ten rengi farım bitince kendimi Gratis'e atmış mat, tenime uygun renkte, fiyatı yüksek olmayan yeni bir farın peşine düşmüştüm. Wet'n Wild standı önündeki genç kardeş ise bana bu farı göstermiş, çok güzel olduğundan bahsetmişti. Herhangi bir araştırmam yoktu ve tamamen bu öneriye uyarak edindim Brulee'yi. Sonradan öğrendim ki Wet'n Wild'ın en ilgi çeken farlarındanmış.


Ürün tekli far şeklinde mini bir kutuda. Kutunun biraz dandik olduğu söylense de bence kırılmadığı sürece sorun yok. O yüzden seviyorum. 


Pigmentasyonu yüksek. Göz kapaklarımdaki damarlı görüntüyü tek katta kolayca yok ediyor. Altına far bazı kullanıyorum ve tüm güne varan kalıcılık elde ediyorum. Biraz tozutma sorunu var.

Her gün renkli farlar süren bir insan değilim. Daha çok tene kapatıcı; dudağa nemlendirici ya da hafif bir ruj; yanaklara birkaç pıt allık; göze Brulee, göz kalemi, rimel, belki eyeliner ile günlük bir görüntü elde ediyorum. O yüzden Brulee benim için 'sür çık' bir renk. 


Pek sevdiğim için yedeklemiştim ve şuan ilkinin dibi görünmüş durumda. Yine de ikisi de bitince almayacağım çünkü aldıktan sonra fark ettiğim 'made in prc' yazısı beni biraz rahatsız etti. Günümüzde hemen hemen her şey prc, biliyorum ama yine de örneğin The Balm'ın temiz içerikli bir ten rengiyle yola devam etmek daha bi içime siniyor :)

Ürün Miktarı: 1,7gr
Piyasa Fiyatı: 6,5 TL

Sevgiler 3 yorum:

  1. prc'yi ilk kez sende duyunca bakayım dedim internetten. çin malı olduğu anlaşılmasın diye üreticilerin yaptığı birşeymiş(made in People's Republic of China) bende dikkat ederim artık. güzel bir yazıydı eline sağlık

    YanıtlaSil
  2. Prc'nin Çin anlamına geldiğini biliyordum ama neyin açılımıdır şeklinde ayrıntı bilgim yoktu. Öğrenmiş oldum, teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  3. Brulee'yi günlük kullanımda bende tam anlattığın gibi kullanıyorum;ince bir eyeliner,maskara ve brulee<3

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)