16 Mart 2015 Pazartesi

Şahane Hatalar Sınav / Liz Ruckdeschel & Sara James

Şahane Hatalar Sınav / Liz Ruckdeschel & Sara James
Tür: Dünya Roman
Sayfa Sayısı: 240
April YayıncılıkDaha fazla test çözmek, kurslara katılmak, dostlarla vakit geçirmek... Hangisini yapmalı? Reese her zaman ilgisini çekmişti ama biraz dengesiz sanki, Alex ise hem akıllı hem ilgili... Daha yakından tanıyabilmek için kime şans vermeli? 

Lise son sınıftaki ergen bir kızın dünyasına hoş geldiniz.  Onun ismi Haley. Annesi Joan, babası Perry ve tuhaf kardeşi Mitcell ile yaşamakta. Bu sene üniversite sınavına girecek ve kafası oldukça karışık. Ona hayatının şekillenmesinde yardımcı olmak istemez miydiniz?


Şahane Hatalar serisinin 6. kitabı olan 'Sınav' serinin diğer kitapları gibi yine sıradışı bir okuma tekniğine sahip (Ayrıntılı Bilgi). Ama bu defa kahraman okuyucu değil, Haley. Okuyucu olan bizler ise  Haley'i yönlendiriyoruz. Kiminle nereye gideceğini biz belirliyoruz. Yani, kaderi ellerimizde.


Farklı tercihlere göre şekillendiği için yine çeşit çeşit bir sürü son var. Ben Haley için çeşitli sosyal aktiviteleri ve aşkta güvenilir bir limanı seçtim :) Ara ara yeniden başlayıp diğer tercihlerde hayatın neler getireceğini de düşünmeden edemiyorum. Keyifli okumalar ^_^

Serinin diğer kitapları;

Şahane Hatalar Talih Kuşu
Şahane Hatalar Yeni Hayat
Şahane Hatalar Sınav

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)