17 Şubat 2015 Salı

Nuxe Reve De Miel El ve Tırnak Kremi

Merhabalar.
Kontes ile kısa kısa* yazı dizisinin bir bölümünde Nuxe Reve De Miel El ve Tırnak Kreminden bahsetmiş ve tam boyunu da alacağımı yazmıştım. İşte o söz konusu tam boyu yaz başından beri benimle.
Önce vaatlerine bakalım;

''Nuxe’nin zengin bitkisel içeriğe sahip, tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirdiği yağsız el ve tırnak kremidir. Elleri ve tırnaklarını besler, onarır, rahatlatır ve korur. 36 aydan büyük bebekler dahil tüm aile fertlerine ve cilt tiplerine uygundur. Elleriniz yumuşaklık ve esneklik kazanır. Tırnaklarınız beslenerek kuvvetlenir. Yağ içermeyen yapısı ile ellerde yağlı his bırakmaz. Hafif, hoş bir kokuya ve yüksek doğal içerikli aktif madde konsantrasyonuna sahiptir. Ayrıca yaşlanma izlerine karşı savaşır. Soğuk hava ve diğer çevresel etkilerin ellerde oluşturduğu kuruluk ve hasarlara karşı elleri korur. İnce ve yağsız yapısı, cilt tarafından kolayca ve tamamen emilim sağlar.


İçerik: %89.9 oranında doğal içerikten oluşmaktadır.Fenoksietanol ve paraben içermez.

Nuxe bitkisel içeriği: Akasya balı, bitkisel gliserin, değerli bitki yağları, E vitamini.''


Gelelim benim fikrime;

Gerçekten de yağlı bir his bırakmayan, hafif ve kolay emilen bir krem. Kıvamı orta yoğunlukta. Nemlendirmesi mükemmel. Özellikle tırnak çevremde yaz/kış ne zaman kremi biraz aksatsam kuruluk yaşadığım ellerimin hakkından başarılı bir şekilde geldi. Cildi uzun süre nemli tutması ve ellere ak pak bir görüntü kazandırması çok büyük artısı.

Tester halinin kokusunu sevmemiştim ama sanırım eski bir tester denemişim. Çünkü bu sefer kokusunu da beğendim. Tam tarif edemesem de çiçeksi bir kokuya sahip olduğunu söyleyebilirim.


El kremi;
 'Bir de bu markayı deneyeyim.' 
'Yeni çıkmış acaba nasıldır?'
ya da 'İndirimmiş bir bakayım.' 
diyerekten en çok aldığım bakım ürünü. Eminim ki bundan sonra da aynı şekilde birçok krem deneyeceğim ama Nuxe Reve De Miel El ve Tırnak Kremi kesinlikle vazgeçilmezim, demirbaşım olacak.

Ürün Miktarı: 75ml
Piyasa Fiyatı: 22-29TL

Sevgiler

1 yorum:


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)