8 Ocak 2015 Perşembe

Atelier Rebul Vetiver


ATELIER REBUL Vetiver Kreasyonu Sevgililer Günü için hem şık hem de sofistike hediye seçeneklerini sunuyor. 

Vetiver özellikle Hindistan’da görülen bir ot türüdür. Aromatik, bitki kökü ve toprak benzeri kokusu sofistike notalar yaratmak için seçkin parfümlerin yapımında kullanılan vetiver, klasik ancak sofistike bir odunsu aromaya sahiptir. Modası geçmeyecek, zarafeti tanımlayan güçlü bir karakteri vardır. Rebul Vetiver benzersiz topraksı kokusu ile rafine zevkleri olan erkeği tanımlar ve unutulmaz bir imza olarak kalır.Vetiver Eau de Parfum

Parfümde ilk olarak zencefille kakulenin sıcak ve baharatlı notaları ile bergamot, çam ve limonsu kokulu reçinenin nefis bir şekilde harmanlanmasıyla ortaya çıkan sıcak ve odunsu aroma dikkat çeker. 
Kokunun kalbinde narin menekşe ile harmanlanmış aromatik lavanta kokusu ile baharatlı karanfil tanesi yatar. Bu karışım güçlü ve sofistike bir karakter ortaya koyarken, rafine zevklere hitap eden bir klasiğe imza atar. 

Derin notalarda vetiver sıcak, kuru ve topraksı kokusuyla, sandal ve sedir ağacının klasik odunsu kokusuna karışır ve parfümü hafif bir tatlı vanilya aroması tamamlayarak yumuşak ve dumansı bir yapı kazandırır.

Vetiver Araba Parfümü

Atelier Rebul Erkek Bakım Koleksiyonunun en önemli parçalarından biri Vetiver Araba Parfümü. Atelier Rebul erkeği kokusunu bulunduğu her yere taşıyor. Şık aynı zamanda da farklı bir hediye arayanlara özel.Vetiver Shower Gel

Aloe Vera ve çeşitli nemlendiriciler ile harmanlanmış Vetiver Duş Jeli yoğun nemlendirme özelliğinin yanında, aynı zamanda da antibakteriyeldir. Aloe Vera’ nın cilt üzerindeki iyileştirme gücü, derideki oksijen miktarını ve doku sentezini arttırmasından ileri gelmektedir. Aloe Vera, cildin nem dengesini düzenler, cildin doğal koruyucu tabakasını destekler ve onu zararlı dış etkenlerden korur. Cildi nemlendirir, yatıştırırır, cildin esnekliğini ve tazeliğini korur.

Vetiver Aftershave Balsam

Bir erkek serisinin vazgeçilmezi Aftershave Balsam! Hassas cildiniz için özel olarak geliştirilmiş zengin zormülü ile tıraş sonrasında oluşabilecek tahrişleri engellemeye yardımcı olur ve yakmadan ferahlatan etkisiyle teninizi erkeksi vetiver kokusu sarar. İçeriğindeki Provitamin B5 cildinizin nem tutma gücünü artırarak nem dengesini düzenlerken, antioksidan özelliği ile Vitamin E cildin genç kalmasına yardımcı olur. Hassas ciltler için geliştirilmiş bu çok özel formülü kullandığınızda, cildiniz yumuşaklığa, neme ve konfora kavuşur. 

Tavsiye edilen satış fiyatı: 

Vetiver EDP 50ml. 89.90TL

Araba Parfümü 55ml. 32.90TL

Shower Gel 250ml. 29.90TL

Aftershave Balm 150ml. 52.90TL


0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)