20 Ocak 2015 Salı

Alı$veri$ Postası: Babil.com & Nadirkitap.com

Merhabalar.
Şuradaki Babil.com memnuniyetim yakın zamanda yeni bir sipariş oluşturmak şeklinde sonuçlandı :)Soğukkanlılıkla, Her Şey Aydınlandı ve Factotum bir çok yerde 'mutlaka okunması gerekenler' ya da 'gelmiş geçmiş en iyi kitaplar' vb listelerle karşıma çıkmaktaydı. Uzunca bir süredir de listemdeydi. Sonunda edindim. Mutluyum :)

Metropolis'i de aynı sebepten almıştım ama umduğum gibi çıkmadı. Ben filmin bu kitaptan esinlenerek çekildiğini sanmıştım ama kitap filmin analizi. Sahnelerini filan anlatıyor. İade etmeyi düşündüm ama uğraşmadım. Şimdi geriye filmi izleyip sevmek kaldı.


İki Kız Kardeş ve Odamda Yolculuk başka yerlerde görmediğim, sadece konusunu okuyup da ilgi çekici bulduklarımdan. Böyle ince ve uygun fiyatlı kitapları ayrı bir seviyorum. Hemen bitiyorlar ve hesaplı oldukları için de çok çok alabiliyorum ^_^

Üstteki Gizli Dosyalar-Kasabamız ise, sevdiğim dizi X-Files'ın kitabı. Diziden edebi hale getirilmenin söz konusu olduğu bu kitaplar aslında 16 adet ama Türkçeye sadece 5 tanesi çevrilmiş. Bunlardan da sadece 'Kasabamız' sıfır olarak bulunuyor. Geldiği gün bitirdim, yorumu yakında burada olacak :)


X-Files'ın kitabını çok beğenince nadirkitap.com'daki sahaflarda serinin diğer kitaplarını avlamaya başladım.  3'ünü daha edindim. Geriye kaldı 1 ^_^


İçlerinde okuduklarınız ya da merak ettikleriniz varsa mutlaka yazın. Yorumlarınızı merak ediyorum =)
Sevgiler

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)