19 Aralık 2014 Cuma

TBS Japanese Cherry Blossom Losyon

The Body Shop bakım ürünlerinde Moringa serisinden sonra en çok sevdiğim Japanese Cherry Blossom serisinin losyonu bugünkü konum :)TBS Diyor ki;

''Rahatlatıcı Japanese Cherry Blossom özü ve Yerel Ticaret ürünü Organik Zeytinyağı gibi doğal besleycilerle zenginleştirilen bu ultra hafif lüks losyon birkaç saniye içinde etkisini göstererek cildi yumuşatıp pürüzsüzleştirir ve ardında Japanese Cherry Blossom çiçeğinin enfes kokusunu bırakır.

Kyoto’da yetişen Japanese Cherry Blossom ile romantik yönünüzü ifade edin. Fuji elması ve Çin manolyasının yanı sıra Japonya’ya özgü kiraz çiçeğiyle zenginleştirilen koku hem çiçek hem de meyve kokularını içinde barındırıyor.''


Ürün, adına yaraşır bir ambalaja sahip. Hem romantik hem de cici :) Pompalı şişesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Tüm pompalı ürünlerde olduğu gibi basit ama etkili bir kilit sistemi de mevcut.


Losyonlar,  Body Butter'lara kıyasla daha yumuşak kıvamlı, hafif ve hızlı emilimli. Bu üründe de durum böyle. Nemlendirmesi benim için yeterli oluyor.
Kokusu mü-kem-mel. Buram buram çiçek kokusu... Sanki mevsim bahar, kuşlar ötüyor, her taraf çiçek kokuyor gibi ^_^ Çok da kalıcı, saatler sonra bile kokusunu alabiliyorum.


Bir ara üretimden kalktığını duymuştum ama raflarda hala görebilmekteyim. Benim için bitse de alacağım TBS ürünlerinden biri. Hatta duş jeli, krem ve parfümünü de denemek istiyorum.

Ürün Miktarı: 250ml
Piyasa Fiyatı: Hiç hatırlamıyorum.

Sevgiler

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)