9 Aralık 2014 Salı

NOTD: Swanky Silk

Merhabalar.
CG Bohemian koleksiyonundan bir diğer oje Swanky Silk aslında özellikle uzak durduğum bir ojeydi. Kullanamayacağımı, yakışmayacağını düşünüyordum ama siparişlerimden birinde sepete atıvermekten de geri kalmamıştım. Neyse ki sandığım kadar kötü durmadı ve severek kullandıklarımdan biri haline geldi.


(Kitap için buraya bakabilirsiniz.)

Swanky Silk altın renginden pembeye geçişli bir duo-chrome oje. Pembesi aslında daha belirgin ama çok uğraşmama rağmen çekimde belli olmadı.
Hızlı kuruyor. 2 katta tamamen opaklaşıyor. Herhangi bir koruyucu cila kullanmadım.
Sevgiler  

4 yorum:

 1. cok begendimm :)

  http://nailartinwonderland.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. almanyada noel zamani en cok altin ve kirmizi gibi renkler satiliyor sanki, buda tam noele göre olmus :D güle güle kullan, tirnaklarin seklide cok güzel! :)

  YanıtlaSil
 3. Kontes sakın yanlış anlama ya da kızma, sen de dikkat ediyorsun bu hatalara diye yazıyorum . İlk paragrafında 'sepete atıvermek de' yazmışsın da 'atıvermekte' olacak o.

  Türkçe'ye dikkat ettiğin için de ayrıca teşekkür ederim. Düzgün Türkçe'yle blog yazan çok az insan var ne yazık ki.

  YanıtlaSil
 4. Nail Art in Wonderland, çok teşekkürler :)

  Viva Makyaj, çok teşekkürler :) Altın /kırmızı baya baya Noel ile bütünleşti evet :)

  Geheimnis, hiç yanlış anlamadım. Hatta teşekkür ederim :) 'sepete atıvermekten de' yazmayı düşünmüştüm ve öyle yazdım sanıyordum. Anlık dikkatsizliğime gelmiş demek ki. Hemen düzelttim :) Bu konularda takıntı seviyesinde bir dikkatliliğim var evet :)

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)