5 Aralık 2014 Cuma

Alı$veri$ Postası: Vanilya Club

Geçen haftaki Black Friday çılgınlığında ben de kendime hakim olamayarak bir kaç şey aldım. Bunlardan ilki Vanilya Club sitesindeki oje indirimiydi.

Bu, Vanilya Club sitesinde yaptığım ilk alışverişimdi. 27 Kasım'da oluşturduğum siparişim 4 Aralık'ta elime geçti. Color Club Editorial ve Essie Fair Game
Ojeler hakkında ayrı yazılar hazırlayacağım için burada pek ayrıntıya girmiyorum ama bir şeye değinmeden de geçemeyeceğim. Essie ülkemizden çekiliyor. Bu sebeple ürünleri çoğu yerde indirime girer oldu. Eğer aklınızda denemek ya da yedeklemek istediğiniz renkler varsa bu son fırsatları kaçırmayın :)


Seçtiğim diğer bir renk Color Club Winter Affair'di ama paketimden Wing Fling çıktı. Bu konuda siteye Instagram - Twitter ve Mail yoluyla ulaşmaya çalışsam da sonuç alamadım ve ertesi gün telefon etmek zorunda kaldım. Karşı taraf mailimi okuduğu için konudan haberdar olduğunu (neden yanıt yazmamış da aramamı beklemiş anlayamadım ama üzerinde de durmadım), sitede sorun olduğunu, Winter Affair'i aslında Wing Fling sandıklarını, farklı ojeler olduklarını bilmediklerini, ellerinde de Winter Affair renginin bulunmadığını söylediler. Çözüm için ücret iadesi talep edip yanlış yollanan ojenin bana hediye olarak kalmasını teklif ettiler. Böylece çözüme kavuştuk.

Diğer ürünler de her siparişe eklenen testerlar. 

Sonuç olarak Vanilya Club sevdiğim bir site oldu. İndirimleri ve ürün çeşitliliği güzel. Yeniden tercih ederim.

2 yorum:

  1. Essie Fair Game cok güzel bir renge benziyor! Güle güle kullan hepsini :D

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)