18 Aralık 2014 Perşembe

Alı$veri$ Postası: Vanilya Club 2

Merhabalar!
İndirimde oje görünce tam olarak şuradaki hale büründüğüm için, geçen haftaki Vanilya Club indirimine kayıtsız kalamadım. Color Club ojelerin fiyatları 4-6 TL; Essie'ler 6 TL'ydi, durulur mu? Durulmaz :)

Hepsini deneyip ayrı ayrı yazacağım ama yine de şöyle üstün körü bir görelim neler almışım;Cadillac Red, Bright Night, Red-ical Gypsy

Bu kareden Cadillac Red'in daha kiremit rengi bir kırmızı olduğunu sanıyordum. O yüzden boşa aldığım bir oje oldu. Ah şu yanıltıcı swatchlar!!! Elimde China Glaze versiyonu da var. 


Bright Tights, Wild Cactus, Fame & Fortune


Etiketsiz, Watermelon Candy Pink, Etiketsiz

Bu son karedekilerin ise hiç biri benim aldıklarım değil.
Farklı 2 renk seçmiştim ama Onun yerine 3 tane bambaşka oje geldi. (Toplamda aldığım 8 oje yerine 9 oje geldi yani.) Elimde olan renkler olsalar da çok çok sık kullandığım renkler olduğundan, yedek olur diye düşündüm, iade etmedim. Fazla olan 1 adet ojeyi gönderebileceğimi, hak geçmesini istemediğim söylediğimde de 'Hediyemiz olsun, bizim açımızda sorun yok.' dediler.

Siparişim oluşturduktan sonraki 1 saat içinde yola çıktı, ertesi gün de elimdeydi. Bu açıdan çok iyiydi ama karşınızda oje konusunda pek de bilgili olmayan insanlar var. İstediğiniz renk eğer stoklarında yoksa (ki sitede varmış gibi görünüyor) ona en yakın rengi oymuşçasına size gönderiyorlar. Bilginiz olsun. Ha tabiki de durumu bildirince çözmek için ellerinden geleni yapıyorlar; sizi dinliyorlar, iade alıyorlar, hediyemiz olsun diyorlar; özetle oldukça yapıcılar. Zaten bu sebepten minik sorunlar olsa da görmezden geliyor, indirimin tadını çıkarıyorum ^_^

Vanilya Club'dan yaptığım diğer oje alışverişim de burada.

Sevgiler

2 yorum:

  1. bana da aynı şey oldu sipariş verdiği bir oje kalmamıştı telefon edip başka oje istermiyim diye sordular ve o seçtiğimden 2 adet yolladılar.. ben de mail atıp durumu bildirdim ama cevap gelmedi herhalde böyle bir jest yaptılar :-)) neyse güle güle kullan hepsini..

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)