30 Aralık 2014 Salı

Alı$veri$ Postası: Dermobakım.com #2

Yine bir alışveriş yazısıyla merhaba :)
Son kullandığım Seboderm şampuan yağlı kepeğim konusunda hiç bir ilerleme kaydetmeyince yeni arayışlara girdim ve Ducray'i denemek istedim. Daha önce bir Ducray uzmanı güya yağlı kepeğim için Anaphase serisinden şampuan vermişti ve ben 3 tüp bitirmeme rağmen bir sonuç elde edememiştim. Sonrada öğrenmiştim ki o seri dökülme içinmiş, benim şikayetime uymuyormuş... Hal böyle olunca iş başa düştü ve internet araştırmalarım sonucu Ducray 'in doğru şampuanını keşfettim.Şampuanın bir de losyonuyla set hali varmış, aynı fiyata. O yüzden bu sette karar kıldım. Yanına bir de her yerlerde okuduğum cilt yenileyici (yara, sivilce izi, kızarıklık vs'lerde kullanılıyormuş.) Avene kremi ekledim. Şifa olur umarım. Olmazsa da illa ki bir şekilde değerlenir.

Karedeki diğer ürünlerin hepsi Dermobakım sitesinin hediyesi. Bol testerlı eczane sitelerine bayılıyorum. Yeni ürün denemek/keşfetmek çok hoşuma gidiyor. Ayrıca bunları 'kontes ile kısa kısa' bölümünde sizlerle de paylaşıyorum, biliyorsunuz ^.^

26 Aralık günü oluşturduğum siparişim 29 Aralık günü elimdeydi. Bu 2. alışverişimdi (ilki burada) ve yine çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)