7 Kasım 2014 Cuma

NYC Summer Collection

Yazın çıkan NYC Summer Collection'ı yazma vakti geldi de geçiyor. Öncelikle, bu cıvıl cıvıl paket için Watsons'a teşekkür ediyorum.
917 I Love NY Far

Beyaz renkteki bu far ilk başta gözüme daha metalik ve pigmentli gelse de biraz kullandıkça daha sedefli ve pigmenti azalmış bir renge dönüştü. Sonradan öğrendim ki spreyli bir üst tabakası mevcutmuş. Kalıcılık açısından bazlı kullanım daha güzel sonuç veriyor.


Benim için tehlikeli bir renk. Kendime pek yakıştıramıyorum ama bembeyaz soğuk ciltlerde göz kapağında hafif sedefli beyaz bir far, birkaç rimel darbesiyle mükemmel duruyor. Benden söylemesi ;)


NYC Show Time Volumizing Mascara

Fırçası ince ve kıldan yapılmış bu siyah maskara kirpiklere dolgunluk verme vaadini sunuyor. Kirpiklerim düz ve kısmen seyrek olduğundan yoğun bir kıvırma ve dolgunluk konularında randıman alamadım ama birbirine yapışmayan, günlük kullanım için ideal hafif bir görünüm elde ettim.


NYC Kissgloss -535 Jay Walkin'Jam

Meyvemsi bir tadı ve kokusu gloss, klasik tüp ambalajda. 
Rengi hafif pembemsi, içinde gümüşi ışıltılar var. 


Bu tarz ürünleri edinsem de verdikleri yapışkan his + saçlarımın ve bilimum minik böceklerin dudağıma yapışması sebebiyle sürekli kullanamıyorum.


221 Spring Street - 224 Times Square

Paketin elbette ki en sevdiğim kısmı: ojeler :)
Spring Street turuncumsu renkken Times Square daha çok nar çiçeği/ kırmızı civarında bir renge sahip. Kurumaları hızlı. 2 katta tamamen opaklaşıyorlar ve parlak bir görünüme sahipler.


İşaret parmağı ve orta parmakta Times Square; yüzük parmağı ve serçe parmakta Spring Street görmektesiniz. Koruyucu cila kullanmadım.
Yan yana sürünce renkler çok çok benzer göründü ama dikkatli bakılınca (özellikle şişe fotosuna) farkları belli oluyor.  Ojelerden Times Square'i bir tık daha beğendim çünkü aynı renkteki ayakkabımla tam da istediğim duruşu elde etmemi sağladı :)


Herkese şimdiden güzel bir hafta sonu dilerim.
Sevgiler.

2 yorum:


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)