4 Kasım 2014 Salı

NOTD: Alice Had A Vision-Again


(Kitap için buraya bakabilirsiniz.)

Koyu renk ojeler hakkındaki hislerim; başkasında ya da şişesinde görüp çok beğenmek, almak ama hiç sürmemek şeklinde son birkaç yıldır... Nedense elim hep pastel tonlara, canlı renklere ya da toprak tonlarına uzanıyor ve koyu renklerim çekmecede boynu bükük beklemeye devam ediyor. Bu oje de 2 senedir bekleyenlerden. 
*
My feelings about dark colorful nailpolishes are buying them when i see and love in their bottles or on any of people's nails but also not applying them for last a couple of years. Somehow, i always prefer soil, pale or bright colours however my dark ones wait in drawers lonely. This is one of them which waits me for using for 2 years.


Essence uzun bir süre önce Alacakaranlık furyası için bir koleksiyon çıkarmıştı (Breaking Dawn), hatırlarsanız. Seriyi okumamış, filmleri de yarım gözle izlemiş biri olarak yine de almışım bu ojeyi ve diğer rengini. Elimdeki renklerden ilki Alice Had  A Vision- Again, çok koyu tonda bir mor içinde turkuvaz, fuşya, altın sarısı pırıltılar barındırıyor. Aslında hoş bir renk (yine şişede beğenmek).

*
If you remember, Essence had sold a collection for The Twilight Saga trend (Breaking Dawn) for a long time ago. I am a person who bought this shade and other one however i haven't read the series' books or compeletly watched its movies yet. The first nailpolish in my stock is Alice Had A Vision - Again. It has a very dark violet shade which contains turquoise, fuchsia and golden glitters. Actually it is a charming color ( loving it in the bottle)Sürümü ve kuruma hızı konularında da sorun yaşamadım. Sadece o kara kara duruşu biraz canlandırmak amaçlı parlatıcı kullandım.
*
I had no problem about application or its drying speed.Only i applied polisher on it for a little boosting its shade.


Artık bulunabilir mi bilinmez ama koyu renk kullanan biriyseniz seveceğiniz bir oje :)
Sevgiler

*
I am not sure if it can be found anymore however if you prefer using dark colours on your nails, this nailpolish will be a nice choice for you :)
 Best wishes

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)