25 Kasım 2014 Salı

Alı$veri$ Postası: D&R #4

Merhabalar :)
Geçenlerde mini bir D&R siparişim oldu. Aslında son zamanlarda duyduğum olumsuz yorumlardan dolayı artık başka siteleri denemek istiyordum ama istediklerimin hepsini, uygun fiyata sadece D&R'da bulabildim.Siparişimin çıkış noktası Esrarengiz Bahçe'ydi. Esrarengiz Bahçe yetişkinlere de uygun olan bir boyama/çizim kitabı. Ayrıntılı çiçek, böcek, doğa şekillerinden oluşuyor. Bu kitaba ayrı bir yazıda değineceğim.

Yanına, tavsiye aldığım 'Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana' ile internet araştırmalarım sonucu bulduğum 'Sarı Duvar Kağıdı' nı ekledim. Bu aralar katiller ve cinayetlerden ziyade, paranormal olaylar ya da psikolojik gerilim içeren kitaplara merak saldım. Bu ikisi de o yöndeki tercihlerimden. Bu konuda sizlerin de önerisi varsa lütfen yorum bırakmayı unutmayın :)


Bir boyama kitabı alınca yanına bir de boya seti lazımdı tabi :) Keçeli boyalar çocukluğumdan beri favorim olmuştur fakat hemen kuruyan pahalı ürünler oldukları için bir türlü doyamamışımdır kendilerine. O yüzden keçeli boya tercih ettim. Ayrıca daha canlı ve enerjik bir görüntü verdiklerini düşünüyorum. 30 renkten oluşan bu Faber Castell set renk seçeneği bakımından oldukça zengin. Cırt cırt ile birbirine tutturulmuş 2 kattan oluşuyor. Aşağıda göstermeye çalıştım.


Siparişimi oluşturduktan 5 gün sonra kitaplar geldi, hemen hemen bir 5 gün sonra da boyalar geldi. Tabi bu kısım normal ama bu süreçte hiç bir şekilde kargolarımı takip edemedim. Link yoktu. Sipariş geçmişi* kısmı da tam görüntülenemiyordu sitede. Çok büyük bir problem olmasa da bu durumu sevemedim. Daha önce de 2 kere kabı zedeli kitap gönderdikleri içim gözüme batmış da olabilir :) 

Sevgiler


0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)