8 Ekim 2014 Çarşamba

The Balm Autobalm HawaiiGratis'in geçen haftaki bayram indirimini eminim ki duymuşsunuzdur. Yine The Balm standı %50 indirime girmişti. Elimde Balm'ın çoğu ürünü olduğundan başta pek ilgilenmedim ama yeni gelen ürünlere karşı da kayıtsız kalamadım. Tercihim Autobalm yüz kiti serisinden oldu.


Autobalm yüz kitleri 2 çeşit. Biri benim aldığım Hawaii diğeri ise California. Kitler 1 allık 3 fardan oluşuyor. İki kitin tüm renkleri de birbirinden farklı.


Allık: Başta göz korkutsa da yüzde çok yumuşak duruyor. Tabi bu noktada kullanılan fırça da önemli. Ben RT Blush Brush ile uyguluyorum.

Aydınlatıcı far: Far konusunda en ihtiyaç duyduğum renk bu renk. Renkli far sürmek istemediğimde bu rengi kullanıp göz kalemi, rimel ile makyajımı tamamlıyorum.

Göz kapağı farı: Paletteki bir diğer çok sevdiğim renk.  Nude Tude palette de benzeri (hatta aynısı?) mevcut. Hafif ışıltılı günlük makyajlar ya da daha farklı bir kombinle gece makyajında kullanılabilir. Paletteki tek ışıltılı far.

Gölge farı: Hem far hem de eyeliner olarak kullanılabilen koyu kahve bir renk.


Genel olarak bakarsak; hepsi pigmentli, kalıcılık bakımından tatmin edici klasik The Balm farları / allıkları kalitesinde. Mini bir palet formunda olduğundan çantaların baş tacı olacağına da eminim.

Piyasa Fiyatı: 32 küsur TL. İndirimlerde yarı fiyatına edinmek mümkün.

Sevgiler


4 yorum:

 1. Benim de oldukça merak ettiğim kitler :) Maalesef indirim zamanı gittiğim Gratis'lere gelmediği için mıncıklama şansım olmadı :D Nude Dude paletini şehir dışındaki bir arkadaşıma getirttim ama şimdi keşke bu kitlerden birini de isteseydim diyorum. Başka indirimlere artık...

  YanıtlaSil
 2. Aynen, başka indirimlere :))

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan canım, The Balm her seferinde bizi kandırmayı başarıyor :) Ben de bulsaydım alacaktım ancak bulamadım ^.^ İyi ki bulamadım :D :D :D

  YanıtlaSil
 4. Özi, haklısın valla iyi kandırıyor :) Ambalajlara baksana ama hihi ^.^ Ben de Dude bulamadım :D

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)