6 Eylül 2014 Cumartesi

Rimmel Lasting Finish Colour Rush


Rimmel'in kalem şeklindeki rujlarından Drive Me Nude ve Rumour Has It bugünün konukları. Rita Ora imzası taşıyan bu rujlar bir ara tüm bloglarda vardı hatırlarsınız. Bana esintisi anca geldi ve bir önceki Watsons indiriminde 2 rengini edindim. Rujlarım genelde pembe ağırlıklı olduğundan günlük kullanıma uygun nude arayışındaydım ama tabi yine yetinemedim ve pembeli bir şeyler de attım sepetime.
Rujlar çevirmeli sisteme sahip. Yani bittikçe arka kısmını çeviriyorsunuz, içten yenisi geliyor. 
Görselden de belli olduğu gibi Drive Me Nude'u daha sık kullanıyorum. Verdiği canlı görüntü çok hoşuma gidiyor. Mat değil, yapış yapış ve ağır değil. Bazı nude'lar gibi ölü görünüm de vermiyor. Aksine hafif ıslak ve doğal görünümlü dudaklarınız oluyor.Rumour Has It - ambalajı her ne kadar kırmızı gibi görünse de- koyu bir fuşya pembe. Yine ıslak bir yapıda ama bu ıslaklık renk farkından dolayı Drive Me Nude'daki kadar belirgin değil. Yapış yapış ve ağırlık hissi vermiyor.

İkisi de dudakları kurutmuyor, hatta nemlilik veriyor. 
Dudak kusurlarını belli etmiyorlar. 
Sürümleri çok rahat. 
Renklerini kolay veriyorlar.
Kalıcılıkları öyle çok çok mükemmel değil, gün içinde özellikle bir şeyler yiyip içtikçe tazelemek gerekiyor. Kalem rujlar sürüm konusunda klasik stick şekline göre bana her zaman daha kullanışlı geldiği için bu durumu sorun etmiyorum.Ürün Miktarı 2,5 gr
Piyasa Fiyatı: Hiç hatırlamıyorum :/

2 yorum:

  1. Ay ikisinide cok begendim, nude´da cok güzel ve diger kirmizimsi olan tam yaz rengi, gerci kisin ´da beyaz bir tende tam kardan prensis gibi bir makyaj olur bunla, güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
  2. Viva, nasıl güzel tasvirlemişsin. Masal kahramanları geldi gözümün önüne <3

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)